J7 Pro Güvenli Moddan Çıkmıyor

FatihErdemm

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenim Üyesi
Başlıktan da anlayacağınız gibi kullanmakta olduğum J7 Pro telefonunu yeniden başlattığımda güvenli modda başlattı. Tekrar başlattığımda gitmedi. Internetteki çoğu şeyi denedim. Hatta telefona format attım. Artık o kadar sıkıldım ve gıcık kaptım ki bu durumdan telefonu kırmak uzereyim. Hicbir indirdiğim uygulamayı kullanamıyorum varsa çözüm öneriniz yazın lütfen.

Son düzenleyen: Moderatör:
Benim eskiden Samsung Galaxy S3 Neo adlı telefonum vardı.Bir kere yere düştü yeniden başladı ardından güvenli mod gibisinden yazılar çıktı telefonu kapatıp açtım(yeniden başlatma değil) normale döndü.

Benim eskiden Samsung Galaxy S3 Neo adlı telefonum vardı.Bir kere yere düştü yeniden başladı ardından güvenli mod gibisinden yazılar çıktı telefonu kapatıp açtım(yeniden başlatma değil) normale döndü.
Hocam zaten yeniden başltama ve açıp kapatmayı denedim. Üzerine birde format attım hala aynı yazı var.

Güç seçeneklerini aç ve kapat seçeneğini birkaç saniye basılı tut. Bazı telefonlarda güvenli moda bu şekilde geçiş yapılıyor.

Telefonu kapat sonra şunları yap.
Açma Tuşu+Ses Açma Tuşu+Ses Kısma Tuşu+Orta tuş.
Burası telefonu sıfırladığım yer orda ilgili ayarlar olabilir.

Arkadaşlar bende şu an kullanmış olduğumuz Samsung J7 Pro var. Telefon güvenli moda geçti ve güvenli moddan çıkmıyor hiçbir şekilde. Benim ses kısma tuşum arızalı, ondan çıkmıyor olabilir mi? Bilginiz var mı acaba?

Başlıktan da anlayacağınız gibi kullanmakta olduğum J7 Pro telefonunu yeniden başlattığımda güvenli modda başlattı. Tekrar başlattığımda gitmedi. Internetteki çoğu şeyi denedim. Hatta telefona format attım. Artık o kadar sıkıldım ve gıcık kaptım ki bu durumdan telefonu kırmak uzereyim. Hicbir indirdiğim uygulamayı kullanamıyorum varsa çözüm öneriniz yazın lütfen.
Bendede aynı telefon var bu sorunu çözemedim yardımcı olabilecek birisi varmı

Geri
Yukarı