Çözüldü J7 Pro siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RogStrix

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunu çözemedim. Bana yardım edecek arkadaşlara teşekkürler.
@364809 Hocam siz anlıyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Hard reset atmayı denedinizmi eğer yine olmuyorsa stok ROM atın yine böyle bir sorunu daha 1 saat önce yaşadım telefon J2 2016. ROM atarak düzeltim. Eğer garanti varsa ROM işine bulaşmayın direkt garantiye gidin. Hard resette garanti gitmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu tanıyı neye göre koydunuz?
Tamirciyemi gösterdiniz?

Bu tanıyı neye göre koydunuz?
Tamirciyemi gösterdiniz?

Evet kendiside Odin'i denedi eMMC devresinde sıkıntı var dedi. Ne ye mal olur dedim ben yapmıyorum dedi. ROM almayan telefonların %95'inde bu sorun varmış.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce mantıklı mı hocam? (şu an J700F) kullanıyorum? Bir de sizden bir şey daha istiyorum kernelller hakkında bilginiz var mı hocam?

Hocam isterseniz yaptırıp satabilirsiniz sıfır fiyatlarına baktım az önce 2.000 TL'yi aşmış yaptırıp satabilirsiniz uygun fiyata kerneller hakkında pek bir bilgim yok.

Şu anki telefonum için OC kernel buldum onun için sordum her şey için teşekkürler hocam.

Heh hatırladığım kadarıyla bu dediğiniz kernelde overclock işlemleri yapılıyor hatırladığım kadarıyla yani oyun performasını artırabilir. Eğer yapıldıysa.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…