Çözüldü J7 Pro siyah ekranda kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RogStrix

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar sorunu çözemedim. Bana yardım edecek arkadaşlara teşekkürler.
@364809 Hocam siz anlıyor musunuz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam Discord kullanıyor musunuz? Size oradanda ulaşmak isterim.
Telefon kastı bende yeniden başlattım Samsung yazısında kaldı bende sıfırlamak ile uğraştım başaramadım ne yapabilirim?

Evet Samsung yazısında donup kalıyor :(

Hard reset atmayı denedinizmi eğer yine olmuyorsa stok ROM atın yine böyle bir sorunu daha 1 saat önce yaşadım telefon J2 2016. ROM atarak düzeltim. Eğer garanti varsa ROM işine bulaşmayın direkt garantiye gidin. Hard resette garanti gitmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Biraz daha açar mısınız?

Yazılımsal ise elimden geldiğince yardımcı olurum hocam aynı cihazı kullanıyorum.
Telefon Kastı bende yeniden başlattım samsung yazısında kaldı bende Sıfırlamak ile uğraştım başaramadım ne yapabilirim?
Nasıl bir sorun var açılmıyor mu Samsung logosunda donup kalıyor mu yoksa sürekli resetliyor mu daha fazla bilgi verin.
Evet samsung yazısında donup kalıyor. :(

Hocam Discord kullanıyor musunuz? Size oradanda ulaşmak isterim.
Telefon kastı bende yeniden başlattım Samsung yazısında kaldı bende sıfırlamak ile uğraştım başaramadım ne yapabilirim?

Evet Samsung yazısında donup kalıyor :(

Hard reset atmayı denedinizmi eğer yine olmuyorsa stok ROM atın yine böyle bir sorunu daha 1 saat önce yaşadım telefon J2 2016. ROM atarak düzeltim. Eğer garanti varsa ROM işine bulaşmayın direkt garantiye gidin. Hard resette garanti gitmez.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çözüm
Garantisi yokdur diye tahmin ediyorum. Bende aynısını yaşadım, size deneyimlerimi anlatabilirim.
Öncelikle bataryayı söküp takın. Telefonu şarj'a takın. Sonra tuşları kullanarak resetlemeyi deneyin. Olmaz ise Rom atın.

Hard reset atmayı denedinizmi eğer yine olmuyorsa stok ROM atın yine böyle bir sorunu daha 1 saat önce yaşadım telefon J2 2016.

Hocam arkadaşıma verdim ROM atılmıyor dedi telefona... Hard reset denemedim girmiyor. Dowlanding moduna giriyor üstüne üslük telefon Odin'de gözüküyor.
Dün 1 saatlik ban yedim maalesef geç cevap için kusura bakmayın.:)
Garantisi yokdur diye tahmin ediyorum. Bende aynısını yaşadım, size deneyimlerimi anlatabilirim.
Öncelikle bataryayı söküp takın. Telefonu şarj'a takın. Sonra tuşları kullanarak resetlemeyi deneyin. Olmaz ise Rom atın.
Garanti yok evet ama pil sizin sandığınız gibi açılır kapanır değil.

Hangi ROM'u hangi kernel ile kullanıyorsunuz.

O cihaz için en stabil ROM'u orijinal ROM'u diğer ROM'larin hepsini denedim ama hiçbiri kendi ROM'u kadar stabil olamıyordu.

Muhtemelen stok ROM atınca düzelecektir.
Arkadaşınız stok ROM atarken nerede hata aldığıni yazarsa iyi olur.

Hocam arkadaşıma verdim ROM atılmıyor dedi telefona... Hard reset denemedim girmiyor. Dowlanding moduna giriyor üstüne üslük telefon Odin'de gözüküyor.

Anladım. Benim telefonum açılıyor ama sıkıntı yok. Sök tak yapmasanızda olur.

Hocam istiyorsanız akşam TeamViewer ile bağlanıp ROM atabilirim.

Yeni konular

Geri
Yukarı