J7 Pro Telefona Nasıl Reset Atılır?

FatihErdemm

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenim Üyesi
Kullanmış olduğum 7 Pro için parmak izi ile giriyorum fakat uzun sure pin kullanmadığım için pini unuttum ve reset atmak istiyorum. Ama kapatmak için pin istiyor. Ben nasıl reset atarım diye soracaktım.
Not: İçindeki bilgiler gitse de olur.

Son düzenleyen: Moderatör:
Şarjının hizla bitmesi icin flash, wifi, mobil veri, nfc always on display... açık bırak, şarjı bitince şarja tak biraz dolsun, ses açma+güç+ ana ekran tuşuna basılı tut Samsung logosunu görünce bırak.
Recovery Mode ekranı geldiğinde ise, Ses kısma tuşu yardımıyla wipe data / factory reset adlı seçeneğin üzerine gelerek Güç tuşu ile onay ver.
Yes — delete all user data seçeneğinin üzerine gelerek güç tuşuna dokunun.
Reboot system noe seçeneğine güç tuşu ile dokun format atacaktır. Kolay gelsin.

Şarjının hizla bitmesi icin flash, wifi, mobil veri, nfc always on display... açık bırak, şarjı bitince şarja tak biraz dolsun, ses açma+güç+ ana ekran tuşuna basılı tut Samsung logosunu görünce bırak.
Recovery Mode ekranı geldiğinde ise, Ses kısma tuşu yardımıyla wipe data / factory reset adlı seçeneğin üzerine gelerek Güç tuşu ile onay ver.
Yes — delete all user data seçeneğinin
üzerine gelerek güç tuşuna dokunun.
Reboot system noe seçeneğine güç tuşu ile dokun format atacaktır. Kolay gelsin.
uzun srceğe benziyor fakqt deniyeceğim.
şimdiden teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı