J7 Pro TWRP ekranında kaldı

quarest

Hectopat
Telefonum kırıldığı için evin köşesinde duran J7 telefona geçtim kısa bir süreliğine, planım rootlayıp Custom ROM yapmaktı ancak SD Card'ım olmadığı için root dosyasını falan hafızaya attım, daha sonra Odin'le vs hallettim oraları ancak TWRP'ye gelince diski formatlayıp baştan rootlu bir şekilde yüklemek istediğimde ilk başta root dosyasının içinde bir şey çıkmadı. Bu yüzden eksik mi attım diye kontrol etmek için telefonu restartladım ve orada işletim sistemini sildiğim için root dosyaları falan da gitti. Bu yüzden TWRP'de kaldı telefon. Hard reset de atamıyorum.
Faydalanmaya çalıştığım video:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Link atmayı unuttuk.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu arada J7 Pro SM-J730F modeli yanlış ROM indirmeyelim sonra.
Bir YouTube kanalında yorumlarda yazmıştı biri nereden bulabilirim diye adamda bu linki atmıştı buradan indirsem bir farklılık olur mu? Boyut biraz yüksek gibi geldide bana.

Son düzenleyen: Moderatör:

Hocam dediğim gibi bu sadece nasıl yapıldığını gösteriyor sizse kendi telefon romunuzu öğrenin öyle atın.

Bir YouTube kanalında yorumlarda yazmıştı biri nereden bulabilirim diye adamda bu linki atmıştı buradan indirsem bir farklılık olur mu? Boyut biraz yüksek gibi geldide bana.

Buradan yapın daha güvenli hocam bende telefonuma root atacagım da affınıza sığınıyorum bu elimdeki it telefon kabul etmiyor TWRP'yi, ROM'un linki bu Türkiye versiyonuda bu linkte. Download Samsung Galaxy J7 SM-J700F firmware

Hocam dediğim gibi bu sadece nasıl yapıldığını gösteriyor sizse kendi telefon romunuzu öğrenin öyle atın.

Buradan yapın daha güvenli hocam bende telefonuma root atacagımda affınıza sığınıyorum bu elimdeki it telefon kabul etmiyor TWRP'yi ROM'un linki bu Türkiye versiyonuda bu linkte Download Samsung Galaxy J7 SM-J700F firmware

Sanırım Premium istiyor burası da.

Yeni konular

Geri
Yukarı