Çözüldü J7 Sürekli "Google Play Store durduruldu." hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

MScofield

Hectopat
Makaleler
7
Selamlar, telefonum (J7) sürekli "Google Play Store durduruldu." hatası veriyor ama sorun şurada: Google Play Store'a girince vermiyor, normal bir şekilde telefona bakarken veriyor. Çözümü nedir?

Çözüm
Temizledim ancak yine çıkıyor.

Play hizmetleri ve Play Store'un güncellemelerini kaldırır mısın?
20210224_232640.png
Google Play Store'ı sıfırlayın.
Bu videoda nasıl uygulama sıfırlandığı anlatılmış.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Çok sinir edici bir durum.Eğer hiçbir şekilde düzelmesse her şeyi yedekleyip hart reset atın,en mantıklısı.Olay kökden çözülür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Şuan ekranda çıkan o hatadan dolayı telefon kasabilir,kapata kapata.Bu işlemi yaparken ter döktürebilir.

Çok sinir edici bir durum. Eğer hiçbir şekilde düzelmesse her şeyi yedekleyip hart reset atın, en mantıklısı. Olay kökden çözülür.

Evet gerçekten çok sinir edici özellikle oyuncular için sinir edici.
Custom ROM yüklediyse direk format atması lazım.

Şifremi hatırlamıyorum, o yüzden bunu sona bırakacağım.
Çok sinir edici bir durum.Eğer hiçbir şekilde düzelmesse her şeyi yedekleyip hart reset atın,en mantıklısı.Olay kökden çözülür.
Bunu da sonlara bırakıyorum.
Play hizmetleri ve Play Store'un güncellemelerini kaldırır mısın?Eki Görüntüle 894838
Şu an fark ettim ki Play Store'a giremiyorum bile. Tıkladığım gibi "Google Play Store durduruldu." diyor.
Costum rom yüklediniz değil mi. Yapmayacktın bu hatayı.
Hayır, yüklemedim. Zaten telefonu pek kullanmıyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı