Jabra Elite 2 alınır mı?

Dip sesleri bilmiyorum ama arkadasımdan R100 denedim, AirPods Pro'dan daha iyi bass veriyor hocam. Hakikaten fiyatına göre manyak kulaklık.

Biliyorumda dip ses dediğim olay arkadan cızırtı geliyor müzik dinlerken anlaşılmıyorda sesi kapattığında anlıyorsun veya şarkıyı durdurduktan sonra 3 saniye boyunca geliyor sonra duruyor.

Dostum bir arkadaşım sesi az çıktığının söylüyordu.

Bassları nasıl R100 var elimde iade edip Elite 2
Alacağım galiba dip ses varda. Ama çok iyi bassları kararsızım.

Ben gayet memnunum ses seviyesinden hocam bass konusunda bir tık kötü onun dışında çok güzel ben beğeniyorum.

Gençler bütçe max 1700 TL. Genel olarak müzik dinleme amaçlı kulak içi kulaklık tavsiyeleriniz nelerdir? Jabra Elit 2-3, Samsung Buds 2, JBL ve Anker modelleri arasında kaldım. Yorum ve tavsiyelerinize açığım.

Gençler bütçe max 1700 TL. Genel olarak müzik dinleme amaçlı kulak içi kulaklık tavsiyeleriniz nelerdir? Jabra Elit 2-3, Samsung Buds 2, JBL ve Anker modelleri arasında kaldım. Yorum ve tavsiyelerinize açığım.
Hocam yeni bir konu açarsanız hocalarım yardımcı olsunlar.

Dostum bir arkadaşım sesi az çıktığının söylüyordu

Bassları nasıl R100 var elimde iade edip Elite 2
alacağım galiba dip ses varda. Ama çok iyi bassları kararsızım.

Dip ses dediğiniz white noise ve evet var. Hatta müzik esnasında bile duyuyorum ortam sessizse. 2 defa değişim yaptım hepsinde cızırtı geliyor. İnsanlar hiç şikayette bulunmamış sebebini benim hassas kulaklarım olduğunu düşünüyorum. İade etmeyeceğim ama ilk defa kulağıma oturan bir silikonlu kulaklık buldum ve ses kalitesi çok iyi. Alışacağım artık

Geri
Yukarı