Jabra Elite 2 vs Soundcore R100 vs JBL wawe 100 TWS vs Huawei FreeBuds SE

Aquaa

Decapat
Daha fazla  
Arasında kaldığım dört seçenek var hangisini almalıyım müzik dinlemek için arıyorum arayan soran yoktur mikrofona gerek yok batarya önemli R100 kronik sorunlu dedikleri için biraz korkutuyor.

Jabra Elite 2
Soundcore r100.
JBL wawe 100 TWS.
Huawei FreeBuds SE.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arasında kaldığım dört seçenek var hangisini almalıyım müzik dinlemek için arıyorum arayan soran yoktur mikrofona gerek yok batarya önemli R100 kronik sorunlu dedikleri için biraz korkutuyor.

Jabra Elite 2
Soundcore r100.
JBL wawe 100 TWS.
Huawei FreeBuds SE.

Geçen haftalarda konu açtım bakabilirsiniz. Jabra Elite 2 sesi çok çok az veriyor. Diğerleri hakkında fikrim yok.

Bu kulaklıkların hiçbirini denemedim ancak izlediğim videolardan anladığım kadarıyla Jabra ve JBL'in alt segment kulaklıkları tatmin edici değil. Bu durumda r100 ve FreeBuds SE arasından seçim yapmam gerekseydi kesinlikle SE'yi seçerdim hem daha yeni bir model hem mikrofonu daha iyi hem de incelemelerde ses kalitesi r100'e göre daha iyi.

Bu kulaklıkların hiçbirini denemedim ancak izlediğim videolardan anladığım kadarıyla Jabra ve JBL'in alt segment kulaklıkları tatmin edici değil. Bu durumda R100 ve FreeBuds SE arasından seçim yapmam gerekseydi kesinlikle SE'yi seçerdim hem daha yeni bir model hem mikrofonu daha iyi hem de incelemelerde ses kalitesi R100'e göre daha iyi.

Bilmiyorum çok kararsızım bir arkadaşımda JBL wave 100 vardı kullandım güzeldi tek şikayeti kapağı olmadığı için kulaklığa çok toz kaçıyor her gün temizlemem gerekiyor diyordu.

Yeni konular

Geri
Yukarı