Jabra Elite 65T vs Galaxy Buds

BDGN

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, kullandığım Xiaomi Earbuds'ın sol kulaklığının bozulması üzerine kulaklık arayışına girdim. Kablosuz olmasını istiyorum, ergonomik yapısı olursa iyi olur diyorum yani kulağımdan düşmese iyi olur. Ses kalitesi de ortalama veya ortalamanın üzerinde olabilir. Bu iki kulaklık arasında kaldım. Başka tavsiyeleriniz varsa alabilirim kulak üstü de olur ama hafif olursa. Bütçe maksimum 1000TL.

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonun nedir?

Galaxy telefonun varsa Buds+ al geç;

Kulağına uyuyorsa Live da güzel;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Telefonun nedir?

Galaxy telefonun varsa Buds+ al geç;

Kulağına uyuyorsa Live da güzel;
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Telefonum Oneplus 7t. Live'da olabilir ama pahalı geldi belki indirime girerse düşünürüm.

Eğer indirime girmesini bekleyebilirsen bunu almanı öneririm ikisinden de daha iyidir.
Bekleyebilirim güzel kulaklık.
@374647 @Samotne Ciasteczka Çok kararsız kaldım arkadaşlar Galaxy telefonum yok ama ileride Galaxy ekosistemi kurup kurmamak arasında kararsızım. Veya Apple. Neyse şu an OnePlus 7T kullanıyorum ve jabra Elite 75t ve Sony WF-1000xm3 arasında kaldım yardımcı olur musunuz? Jabra'ya daha yakın hissettim sizce ne almalıyım pişman olmak istemiyorum bütçe maksimum 1200TL'ye güncelledim.
Jabra Elite 75T aldım ilk izlenimim güzel ses yüksekliği iyi ve kalite de düşmüyor. Konu kapatılabilir.

Son düzenleme:
Hangisini aldınız ve artıları - eksilerini belirtir misiniz acaba?

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı