Jack girişi sorunlu çalışan sisteme USB ses kartı ile kulaklık bağlamak

Deniz_Ali

Decapat
Makaleler
3
Anakartımda bir sorun var internet girişi arada bir sürekli pingimi çıkarıyor ve bazen açılırken cızırtı geliyor. Anarkart sıkıntılı diye tahmin ediyorum. Logitech G PRO X kulaklık mevcut. Maalesef ses kartını kaybettiğim için bilgisayara 3.5mm jack ile bağlamak zorunda kalıyorum. Bu da sesin jack tam takılıyken sadece soldan, yarım takılıyken 2 taraftan gelmesine neden oluyor. USB ses kartını alsam düzelir mi şimdi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aldığın USB kartı veya USB to Jack çevirici senin Jack girişine uygun olmalı. Muhtemelen mikrofonu olduğu için 4 sarmal vardır, aldığın kart veya dönüştürücünün de bu desteği olması lazım ki tamamen jack'ı taktığınızda yarım ses gelme sorunu olmasın.

1648802987010.png

Aldığın USB kartı veya USB to Jack çevirici senin Jack girişine uygun olmalı. Muhtemelen mikrofonu olduğu için 4 sarmal vardır, aldığın kart veya dönüştürücünün de bu desteği olması lazım ki tamamen jack'ı taktığınızda yarım ses gelme sorunu olmasın.

Eki Görüntüle 1347460
Kendi orjinalinkini alcam yanında gelen, sahibinde satanlar var biraz tuzlu 300TL fakat değer bence 1200TL lik kulaklığı çöpe atmaktansa. Çünkü gerçekten 1 milimetre oynasın ses gidiyor yarım saat uğraşıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı