Jackson king v alınır mı?

Mantı

Decapat
Daha fazla  

İlk gitarım olacak o yüzden sabit köprü istiyorum ve Flying V daha çok ilgimi çekiyor. ağır metal çalacağım için de humbucker istiyorum. sizce uygun mudur?

Yanlış bilmiyorsam eğer bahsetmiş olduğunuz gitar, Megadeth'den Dave Mustaine'in de 1990-1999 arası efsane olduğu dönemde kullandığı gitar marka ve model olmalı. Çalacağınız tür açısından da yeterince tatmin olacağını düşünmekteyim. Şimdiden keyifli çalmalar dilerim.

Güzel gitar ama ergonomi olarak o bir sahne ve şov gitarı.
Oturarak çalamazsınız. Ayakta olmanız gerekli. Gitarı yeni öğreniyorsanız hiç sağlıklı değil. Sol eliniz klavyeyi yanlış kavrayacağı için o şelikde alışırsınız.

Güzel gitar ama ergonomi olarak o bir sahne ve şov gitarı.
Oturarak çalamazsınız. Ayakta olmanız gerekli. Gitarı yeni öğreniyorsanız hiç sağlıklı değil. Sol eliniz klavyeyi yanlış kavrayacağı için o şelikde alışırsınız.
Çok doğru bir noktaya değinmişsiniz. Ben o kısmı tamamen atlamıştım. V kasa gitarlar gerçekten de oturma pozisyonunda çalma açısından sorunlu olabilirler. Kişi elbette zamanla kendi karakteristik tutuşunu el/kol anatomisine göre yakalıyor ama başlangıç için bir tık zorlayıcı olabilir...

Yeni konular

Geri
Yukarı