Jaho-Pro sistemin fiyatı düşer mi?

EfeAliSöğüt

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar jaho-Pro sistemi yaklaşık olarak 12.000 TL falandı. Şimdi baktım 19.000 TL olmuş. Bu fiyat artışı neden olabilir ve yakın zamanda da düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar jaho-Pro sistemi yaklaşık olarak 12.000 TL falandı. Şimdi baktım 19.000 TL olmuş. Bu fiyat artışı neden olabilir ve yakın zamanda da düşer mi?

Hocam sizce Türkiye'de herhangi bir şeyin fiyatı düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
İtopya indirimleri yaptı mı çok güzel yapıyor. İndirimler bitince haketmediği fiyatları yapıyor anlamadım. Arada sırada özel gün olmasa bile böyle şeyler gelebilir. Ayrıca yaz tatili indirimleri gelecektir diye düşünüyorum 17 Haziran.

Hocam sizce Türkiye'de herhangi bir şeyin fiyatı düşer mi?

Çok zor ama bir umut belki.
İtopya indirimleri yaptı mı çok güzel yapıyor. İndirimler bitince haketmediği fiyatları yapıyor anlamadım. Arada sırada özel gün olmasa bile böyle şeyler gelebilir. Ayrıca yaz tatili indirimleri gelecektir diye düşünüyorum 17 Haziran.

Yaz tatilini bekleyeceğiz o zaman.

Skandal bir fiyat artışı kardeşim alacaktım sistemi iki katı yapmışlar fiyatı.
Sadece bu fiyat artisini duyurmak icin kaydoldum teknopata rezalet bir fiyat artisi

Skandal bir fiyat artışı kardeşim alacaktım sistemi iki katı yapmışlar fiyatı.

Sadece bu fiyat artisini duyurmak icin kaydoldum teknopata rezalet bir fiyat artisi
aynen bende paramın gelmesini bekliyorum, gelsin bu sistemi ayarlayıp alacaktım... tım da kaldık xd xd

Yeni konular

Geri
Yukarı