Jaho-Pro sistem alınır mı?

playa

Hectopat
İtopya üzerindeki jaho Pro ürün kodlu ürünü satın aldım 11k gibi İtopya ile çok sıkıntı duydum fiyata değer mi dolandırılmak istemiyorum.
Ona göre iptal edeceğim normalde fiyatlar pahali diye 1050 Ti ile idare ediyordum baktım uygun geldi 3060'lı sistem hata mı ettim.

Ürün linki: JAHO-PRO/AMD Ryzen 5 PRO 4650G/PNY GeForce RTX 3060 XLR8 Gaming REVEL EPIC-X RGB 12GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
3060'lı bir sistem için gayet ucuz ama sistemin işlemcisini satıp 5600 alırsanız çok daha iyi performans verecektir.

İtopya üzerindeki jaho Pro ürün kodlu ürünü satın aldım 11k gibi İtopya ile çok sıkıntı duydum fiyata değer mi dolandırılmak istemiyorum.
Ona göre iptal edeceğim normalde fiyatlar pahali diye 1050 Ti ile idare ediyordum baktım uygun geldi 3060'lı sistem hata mı ettim.

Ürün linki: JAHO-PRO/AMD Ryzen 5 PRO 4650G/PNY GeForce RTX 3060 XLR8 Gaming REVEL EPIC-X RGB 12GB/16GB DDR4/500GB NVMe M.2 SSD/Geforce RTX RayTracing PC |ITOPYA.COM
Sistem güzel ama pc yi aldığında işlemciyi satıp daha iyisini al.

Bu sisteme bu işlemci ne alaka?

Bu işlemci yeterli değil mi çok fazla bilgim yok sıkıntı çıkartır mı? Monitor almayacagim ona gore.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu fiyatta 3060lı bir sistem için iyi denebilir ama diğer arkadaşların da dediği gibi işlemciyi kesinlikle değiştirmelisin. Eğer bütçeni arttırabilirsen 5600X'i önerebilirim yoksa Düz 5600 de çok rahat iş görür. Eğer hala değiştirme imkanı varsa siparişin üzerinde değişiklik yapmanı tavsiye ederim. Yoksa gelsin, satıp kendin ayrıca işlemci bulup monte edersin. Sıvı soğutması yok zaten pc'nin o yüzden işlemciyi çok rahat sen de takıp çıkartabilirsin. (Bazıları sıvı soğutma olunca pek uğraşmak istemiyor). Ancak üstüne 500 lira falan koyup değiştirebileceğini sanmıyorum. Daha pahalıya patlar çünkü senin satacağın mal ne olursa olsun 2. el olarak değer görecek. Bunun dışında bu fiyat için güzel. Hayırlı olsun. Umarım içine sinerek kullanırsın dostum.

Yeni konular

Geri
Yukarı