Jahrein hakkında ne düşünüyorsunuz?

Aşağı yukarı 3-4 yıldır YT üzerinden takip ediyorum. Çok sivri dilli ve ukala konuşmasına karşılık söylediği şeylerin yüzde 80 civarı doğru. Bu ülkede çok az kişinin cesaret ettiği bir şeyi çok iyi yapıyor. Ne olursa olsun doğru bildiğini söylemeyi ve yanıldığı zaman doğrusunu öğrendiğinde, doğrunun peşinden gitmeyi. Bunu bende yaptığımdan dolayı çok fazla gerginlik yaşadığım olur.
Çünkü bunu TR'de yaptığınızda ya dönek derler, ya sürekli fikir değiştiriyor güvenilir değil derler.

Örneğin: Deniz BAYKAL taklidi yaptığında (sonuçta insanları eğlendirmek onun işi, abartmasını ve dalga geçmesini desteklemesem de anlayabiliyorum - bu yaptığının yanlış olduğu gerçeğini değiştirmez tabi ki) keşke dalga geçmeden anlatsaydı , boşuna linç yiyecek dedim. Çünkü insanlar söylediklerine değil taklide takıldı. Ama aslında o videoyu YT'den izleyin. Söylediği her şey sonuna kadar arkasında duracağım doğrular. En basit açıklamasıyla "Kendine bile hayrı olmayan birinin millet vekili olarak T.B.M.M.'de ne işi var?".

Örnekleri çoğaltabilirim.

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı