Jahrein Kemal Kılıçdaroğlu ile #KKHA yapacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kemal Kılıçdaroğlu'nun gençlere seslendiği videosunu Twitter üzerinden Retweet eden Jahrein'e Kılıçdaroğlu'dan cevap geldi.

Screenshot_1.png

Bunun haberini ise yaptığı Twitch yayınında alan Jahrein'de, Kemal kılıçdaroğlu'nu KKHA'ya davet etti.

Screenshot_2.png

Bunun üzerine ise CHP İstanbul Gençlik Kolları mizahi bir Tweet attı.

Screenshot_3.png

Ne susamam ne de diğerleri!
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bir Cezayı dinleyince durumumuzu anlarsınız.

Herkes Kılıçdaroğlu'na oy atmam vs. falan demiş o zaman da bu ülke nereye gidiyor demek saçma. Bir şeyler denemeniz, bir şeyler yapmanız lazım ki ülke güzel hale gelsin. Doğru isim olup olmadığı tartışılır ancak sırf Kılıçdaroğlu var diye oy vermeyeceğim demek mantıklı değil.

Son düzenleyen: Moderatör:
Pqueen'den sonra herksesin siyasi kişilerlerle yayın yapası gelmiş.

Herkes Kılıçdaroğlu'na oy atmam vs. falan demiş o zaman da bu ülke nereye gidiyor demek saçma. Bir şeyler denemeniz, bir şeyler yapmanız lazım ki ülke güzel hale gelsin. Doğru isim olup olmadığı tartışılır ancak sırf Kılıçdaroğlu var diye oy vermeyeceğim demek mantıklı değil.
Şahsen ben Kemal'in olmasını istemiyorum çünkü oylar hep 20 - 25 arası. Demek ki bir şeyler olmuyor. Zaten ülkede yaşlı troll sayısı da çok.

Şahsen ben Kemal'in olmasını istemiyorum çünkü oylar hep 20 - 25 arası. Demek ki bir şeyler olmuyor. Zaten ülkede yaşlı troll sayısı da çok.
Cumhurbaşkanlığında bence de olmaz zaten hocam. Benim dediğim bir yayına katılan insanın bu kadar tepki yemesine şaşırdım biraz. Kim ne derse desin bu adam ana muhalefet lideri başkanı. İyi veya kötü kendisini gençlere açıklamayı hakediyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı