Kemal Kılıçdaroğlu: ”Ben Kemal, geliyorum.”

@just chillin @N0rvecli

Yani pratikte çok değil, sadece bir dönem CHP'Yİ barajın altına düşürseniz vekil sokamasa Türkiye kökten değişir. AKP biter ölür perişan olur.

Not : Eğer şutlarsanız barajın altında kalırlarsa, dokunulmazlık yalan olduğu için peçete olacakları için fırlatılıp atılacaktır, çünkü sizin o CHP kurmaylarının o CİYAK figürlerin suç geçmişi bir hayli kabarıktır hani onların suçlarını şimdiden okumaya başlasanız bir on yıl okumakla geçer öyle diyeyim, eğer siz bu suç makinelerini meclise sokmazsanız bunlara cezaevinde etek bile giydirebilirler yani, hükümet her ne kadar bunlara muhtaç olsa da zaten peçete olmuş faydası olmayacak olan paçozlarla uğraşmaya bile gerek duymaz yenilerle anlaşmaya çalışır.

Yani CHP'YE verilen her oy Aslında AK PARTİ'YE verilmektedir. Hiç seçim günleri yaşanan ve sonrası sanki hiç bir şey olmamış gibi kabullenen o partileri hiç mi görmediniz? Önce ciyak ciyak Anadolu ajansları deyip ikinci turda gene oradan muhabbet dönderirken her iki seçimde de önce hile hile deyip sonra da hemencecik dansöz gibi kıvırtan o şirineler mi ?

Hadi benim algım yüksek bakınca lak diye anlıyorum, Yahu bunu beş on yaşında adam sezer be koca koca adamlar kanıyor gidiyor, yarın bir gün Muhalefet o koca koca adamlara şeker verip tenhaya çekse gidip verecekler.

En iyisi direkt olarak konuşalım, öze öz doğruya doğru!

Ak partiyi destekleyen siyasi partiler :

CHP , MHP , HDP , ... ... ... ...

Ak partiyi destekleyen gruplar :

Hayvanseverler LGBT grupları Kadın hakçılar ...

Ak partiyi destekleyen figürler ..

Can dündar, Cüneyt Özdemir Nevşin Mengü ..

Ak partiyi ve erdoğanı destekleyen ülkeler :

Almanya , Fransa , Avustralya , Kanada , Amerika, Rusya ...

Şimdi Ak parti destekçilerinden bir tanesi CHP'yi ele alalım?

Hiç şu soruyu sordunuz mu acaba?

Yahu bu insanlar nasıl oluyor da onca suç onca baskı istibdat zulüm bir hitap düşmüşüz bunlar ciyak CİYAK çığırıyor da ne kolluğu ne memuru biri değmiyor bunlara bir de maşallah ceplerden para fışkırıyor?

Kuru ekmek soğan diyorlar fakat, Kobe bifteğini çerez niyetine gömüyorlar?

Ve ne zaman bir ses çıkarsanız iktidarın zoruna gitse bu da kamuoyu oluşsa duyulsa tekmil CHP'DEN ve CHP'YE bağıl gruplardan geliyor, iktidarı değil bunları görüyorsunuz karşınızda?

Eğer kazanmak istiyorsanız önce muhalefeti cezalandırmak yıkmak yok etmek zorundasınız, o muhalefet olduğu müddetçe o devasa bolluğa sahip bir el yağda bir el bağda muhalefet olduğu müddetçe çok dayak yersiniz.

Yani Akp gitsin istiyorsanız önce muhalefeti şutlayacaksınız.

Ne zaman fark edeceksiniz ulan aklımızı kemiriyoruz ya suçu millete atmak bir şey değiştirmiyor. Milletten talep görmeyen adamı aday yaparsın sonra da hakareti millete edersin. 25 Yılda CHP kurulu genel başkanının kazanamayacağını biliyor ama ne sergiliyor tekrar Kemal Kılıçdaroğlu'nu sahneye çıkarıyorlar yahu adama 21 yıldır izleyiciler domates fırlatıyor hala sahneye çıkıyorsa o Kılıçdaroğlunun ve içerisinde birbirini yemeye çalışan CHP'nin vahim vaziyetinden dolayıdır. CHP tek manasıyla fiyasko artık kadroları sadece liyakat diye bağırır ama halk tarafından liyakatli görülmeyen adam aday olur.

Kılıçdaroğlu'nun aday olması zaten iyi bir şey demiyorum. AKP'yi kaç yıldır tutan ben miyim sanki. Geri kafalıların oyu yüzünden oluyor. AKP'NİN KARŞISINA KİMİ ÇIKARSAK KAZANMASI LAZIMDI.

Son düzenleme:
Kılıçdaroğlu'nun aday olması zaten iyi bir şey demiyorum. AKP'yi kaç yıldır tutan ben miyim sanki. Geri kafalıların oyu yüzünden oluyor. AKP'NİN KARŞISINA KİMİ ÇIKARSAK KAZANMASI LAZIMDI.
O çıkaracağımız kişi Kılıçdaroğlu olmamalıydı ben onu anlatıyorum. Anketlerde bile 33% oy alıyordu yahu bari anketleri dinleselerdi ama yok Türkiye'nin en kötü halde olduğu dönemde bile oportunist takıldılar Millet İttifakında ise her ne kadar Akşenerin masadan kalkıp racon çekmeye çalışmasına rağmen durduramadı diğer partilerde zaten durumu çıkarcı bir şekilde ele aldı ki CHP içerisinden hemen milletvekili çıkaralım diye. O yüzden milletin istemediği bir adaya oy vermesini dayatanların utanması ve demokrasiye en çok zararı onların verdiğini anlaması lazım. Seçim günü kaybedince bu haldeydim resmen ya.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

@just chillin @N0rvecli @Framboğaz

Sizlerden ricamız şu videoyu lzleyiniz. Framboğaza özel konuşmuş George Carlin, Tıpkı önceki mevzuda konuştuğu gibi başkası için.Attığım videodaki bütün sözler doğrudur ve sonuna kadar da öyledir sonuna kadar da dinleyiniz.

Çözüm : Teknisyen Tekniker Mühendis olacaksınız, inisiye olacaksınız inisiyasyon! Ve doğru olanı yapacaksınız her zaman. Bütün araçları tasarrufları kaynak imkan zamanı tasarruflu ve verimli kullanacaksınız, örneğin şu interneti erdem sinyali çakmak için değil de.

Birleşmek , toplanmak , doğru eylem davranışlar rutinler pratikler için , bir kaynak zaman mekan temini için kullanacaksınız.

Hepimizin istişaresinde fasılında çıkan ortak sonuçtan şaşmayacaksınız, riayet edeceksiniz prensipli ilkeli karakterli onurlu haysiyetli etik olacaksınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

@Framboğaz için ikinci ekleme

Çünkü buna Amerikan rüyası deniyor, buna inanmak için uyuyor olmak gerek.
Eleştirel düşünen iyi derecede tahsilli becerikli vatandaşlar istemiyorlar, uslu çalışanlar istiyorlar.

Eğer yine de güzel bir dünyada yaşamak istiyorsanız yapmanız gereken şey bu, hepimizin istişaresi faslı sonucu varacağımız tek ortak akıl nokta bilimdir fendir nesnel metodolijik tartışmasız gerçek bilimdir, eğer aklımızda sorun yoksa sorunlu birisi değilsek hepimiz bilimin bize gösterdiği yoldan başka yolu seçmeyiz.

O çıkaracağımız kişi Kılıçdaroğlu olmamalıydı ben onu anlatıyorum. Anketlerde bile 33% oy alıyordu yahu bari anketleri dinleselerdi ama yok Türkiye'nin en kötü halde olduğu dönemde bile oportunist takıldılar Millet İttifakında ise her ne kadar Akşenerin masadan kalkıp racon çekmeye çalışmasına rağmen durduramadı diğer partilerde zaten durumu çıkarcı bir şekilde ele aldı ki CHP içerisinden hemen milletvekili çıkaralım diye. O yüzden milletin istemediği bir adaya oy vermesini dayatanların utanması ve demokrasiye en çok zararı onların verdiğini anlaması lazım. Seçim günü kaybedince bu haldeydim resmen ya.

Son düzenleme:
.

Screenshot_20230531_082847.jpg

.

Bu videoyu görünce şu söz aklıma geldi :
Seni cennet vaadiyle kandırıp fakirliğe mahkum edenlerin hayatlarına bir bak,
bu dünyada cenneti yaşadıklarını göreceksin! - Charles Darwin.

Son düzenleme:
Apolitik politik alakası yok ki maalesef, misal ben oy kullandım ama niye kullandım?
  • Sosyokültürel kültürel demografik sosyo demografik folklorik sosyolojik psikolojik nörolojik zoolojik nesnel metodolojik gözlemlerimle muhalif seçmenin eğiliminin parlamentoya CHP'li kriminal vekilleri sokacağını biliyordum yeterli çoğunluğu alacaklardı, bu yüzdende oy kullanmasam da kullansam da bir şey değişmeyecekti.
  • Erdoğan'ında kazanacağını biliyordum, senle konuştuk ya benim bulunduğum şehirle çevrem hakkında, Nasıl pavyon fedaisi kılıklı izbandut herifler PET SHOP diye bizim memlekette adım başı dükkan açmış, Davranışsal ekonomi değişmiş dağın başına mama gelmiş satılıyor bizim buradaki hayvanların hayvan davranışları değişmiş, aynı şekilde adım başı sokağa çıktığım da gördüğüm seçmen tepkileri o gözlemler nihayetinde tartışmasız belliydi.
  • İşbu yüzden lokalde en azından vekil çıkması için gittim oyu kullandım.
Kaç seçimler geçti, cezalandırmayacak kadar düşük algılı muhalif bir seçmen profili yüzünden yumurta dübüre dayanmayı bırak bağırsakta dolanıyor biz hala kriminal avutuyoruz, Çok basit özetle düşük algılı muhalif seçmenin durumu izahı şöyle yaparız.

Düşman Ankara'ya dayandı, Ülke işgal edildi ne yapacağız?

Ben çok erdemli namuslu şerefli seveceğiniz bir adamım arkadaşlar bana para itibar saygınlık kulluk her şeyi verin ben savaşırım.

Buyur CHP abi al senin olsun her şey abim.

İşgalci abiler ben CHP yoldum bu kerizleri yolluğum çıktı, İşgalci abiler bana beş on yolluk atında kaybetmiş yapayım.

Aziz milletim ben CHP namuslu ve şereflice insan üstü çabayla verdiğimiz mücadele de kaybeder olduk ama üzülmeyin mücadelemiz kaldığı yerden devam edecek, İŞGAL YÜZÜNDEN BAKIN ZAMLAR HEP FAKİRLER KURU SOĞAN ARKADAŞLAR.

İşgalci abilerim ben CHP, yolluğumu almaya geldim, bu kerizleri sağlam güdüyorum abi işinize çok yararım, siz beni maaşa bağlayın, ben bunları vatan millet sakarya güdeyim.

Vay CHP çobanlık diyorsun, Tamam biz konsolide etmen için sana düşmanmış gibi yaparız sen çok zora sokuyorsun bizi bize ders veriyorsun muhabbeti geyiği yaparız.

Aziz milletim bakın görüyorsunuz nasıl zor duruma düşüyorum onları, nasıl mücadele ediyorum , İşgalcilerin dediklerini yapınız onlara her şeyinizi ne isterlerse veriniz, ben mücadele ediyorum arkadaşlar şerefimle onurumla yüce şahsiyetimle.

Aferim lan Çoban CHP, kerizlerden sağlam arpa çıktı bugün, al bakalım bu da senin hakkın sıkı çalış tamam mı

AMA BENİM Kİ NEYE ESKİK DE ONLARIN FAZLA İŞGALCİ ABEY?

ONLAR YÜRÜTME KARDEŞİM HAS ÇOBANLARIMIZ SEN YAVRU ÇOBANIMIZSIN.

İYİDE BEN DE ÇOBANLIYAM İŞGALCİ ABEEE !
...

Eki Görüntüle 1800711

Bu videoyu görünce şu söz aklıma geldi :
Seni cennet vaadiyle kandırıp fakirliğe mahkum edenlerin hayatlarına bir bak,
bu dünyada cenneti yaşadıklarını göreceksin! - Charles Darwin.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı