Jailbreak oynanmalı mı?

Makaleler
1
Daha fazla  
Arkadaşlar Roblox oyuncusuyum Mad City de profesyonelim ve 1 yıldır oynuyorum ama artık mad City ile hiç ilgilenmemeye başladı yaratıcı ekip ve ben Jailbreak'e geçmek istiyorum. Hep denedim ancak nedense hep oyundan nefret ettim. Bana öğretecek var mı veya Jailbreak'i nasıl sevebilirim?

Hocam Roblox binlerce oyunun olduğu bir uygulama (oyun da olabilir ne diyeceğimi bilemedim) Jailbreak'den daha güzel bir şeyler bulursunuz kesinlikle, araştırın biraz.

Arkadaşlar Roblox oyuncusuyum Mad City de profesyonelim ve 1 yıldır oynuyorum ama artık mad City ile hiç ilgilenmemeye başladı yaratıcı ekip ve ben Jailbreak'e geçmek istiyorum. Hep denedim ancak nedense hep oyundan nefret ettim. Bana öğretecek var mı veya Jailbreak'i nasıl sevebilirim?
Hocam ben de hiç sevmiyorum.Sevmek zor çünkü JailBreak, MadCity'den kat ve kat daha zor.

Bir süre sonra yaptığın tek şey arkada video izleyip müze soymak olacak. Yani bence ilk kısımları ne kadar sarsabile sonradan insanda zevk bırakmaz.

Direk GTA V indirin yeterli sisteminiz varsa. Kızgın atacaklara selam olsun buradan. 🙂

Sistemim yetmiyor.
Bir süre sonra yaptığın tek şey arkada video izleyip müze soymak olacak. Yani bence ilk kısımları ne kadar sarsabile sonradan insanda zevk bırakmaz.

Hocam Jailbreak oynayan varsa öğretebilir mi? Mad City de 143 Level (rank)ım ve Jailbreak'i neredeyse 30 kere denememe rağmen oyunu anlamayıp veya sıkılıp 20-30 dakika sonra kapattım. İsteyen eklesin adım supeerblitz.

Geri
Yukarı