Jailbreak'li PS3 ile multiplayer oynanır mı?

Oynayabilirsin. Oynayamazsın diyenler lütfen biraz araştırma yapın. Ben kendi PS3'ümde oynadım. Ta ki Rogero'ya son güncelleme (4.60 mıydı neydi) gelene kadar. Ondan sonra PSN hesabım ine ban yedi ama 4.30-4.40 CFW kullanıyorsan yardımcı olabilirim.

Son düzenleme:
Oynayabilirsin. Oynayamassın diyenler lütfen biraz araştırma yapın. Ben kendi PS3'ümde oynadım. Ta ki Rogero'ya son güncelleme (4.60 mıydı neydi) gelene kadar. Ondan sonra PSN hesabım ine ban yedi ama 4.30-4.40 CFW kullanıyorsan yardımcı olabilirim.
Uğraşırsan oynayabilirsin. Cobra ODE taktırarakta oynanıyor diye biliyorum ama Banlanma riski var sorun o işte.

Sen en iyisi bir oyun bilgisayarı kur. Hem oyun'u orjinal alsanız bile,Ps4 oyunundan çok daha ucuza gelir.

Sakın jailbreak'li bir ps3 de online oyun oynamaya çalışma,bir kaç yazı okudum, online oynarken ps3 banlanmış.Yani sana tavsiyem online oynamayı deneme.

Jailbreakli ps3 ile online oynayabilirsin ama %99 ban yersin. Sony bu konuda çok katı. Elindeki konsolu tuğla niyetine kullanırsın daha sonra. Konsolların asıl olayı multiplayer'dır. Bugün şahane, mükkemmel diye milletin ölüp ölüp dirildiği The Last Of Us 2 günde bitiyor. Sonra? Online olarak oynamaya devam edebiliyorsun aylarca. Bugün Battlefield 3 sunucuları hala full Ps3 ve Xbox 360'ta misal. Mutliplayer olayı bitmiş bir ps3 çöptür. Net.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı