Jailbreak'li PS3 ile multiplayer oynanır mı?

Deniz Büktel

Hectopat
Daha fazla  
Beyler PS4'e 1.500 lira verip ayrıca oyunlarına da extradan para vereceğime PS3 alıp kırdıracağım. Zaten amcam PS cafe işletiyor. 10 tane Fifa 14 ve 10 tane Pes 14 aldı, elinde kalmış kimse oynamıyormuş. Birer tane bana verecek bende GTA V alacağım ama PS3 kırdırırsam yine de orijinal CD taktığımda multiplayer platformuna girebilir miyim? Eğer öyle oluyorsa PS3 alacağım ve Ekime doğru PC toplayacağım. Cevapları bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bildiğim kadarıyla PS3'ü kırdırırsan multiplayer oynayamıyorsun.

PS3 almayın! :D Pişman olursunuz. :D Ya PS4 alın ya da toplayacağınız sisteme vereceğiniz parayı ekleyin. Sonra kafanızı çok taşlara vurursunuz. :D

Playstation'ı kırdırırsan Sony servislerınden Mac adresin banlanıyor diye biliyorum, bu yüzden multi oynama şansın kalmıyor. :(

Yani PS4 almak daha mantıklı fakat PS3'te oynanabilecek yüzlerce oyun var. Örnek : GTA 5, The Last Of Us, Beyond Two Souls, Uncharted Serisi, God Of War 3 vs.

Beyler bence de PS3 para vermek çok saçma ama şuanda sistem toplamaya param yetmiyor. Aslında PS4 alsam 2 oyun alsam 2.000 TL bulacak ki ben zaten yazı geçirmek için istiyorum PS3'ü. 600 lira PS3 50-100 lira bir de gamepad tamam işte. Nasıl olsa Ekim, Kasım'a doğru en kralından PC toplayacağım. PS3'ü alma sebeplerinden biri yakınımın PS cafesi olması. Millet hala PES13'ten başka bir şey oynamıyormuş. Oradan bedavaya gelecek zaten orijinal oyunlar. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı