Jak girişli hoparlör nasıl kablosuz yapılır?

Dr.You

Hectopat
Daha fazla  
Konu başlığında gördüğünüz gibi eski hoparlörümü kablosuz (Bluetooth) yapmak istiyorum. Tabii ki bunu yaparken maliyet harcamak istemiyorum (ya da en ucuz maliyet).

Son düzenleyen: Moderatör:
Bluetooth ses modülü kullanarak yapabilirsiniz.

Örnek modüller;

Bluetooth ses modülü kullanarak yapabilirsiniz.

Örnek modüller;
Bu ürünü almayı düşünüyorum. Site güvenli mi? Cihazı micro usb üzerinden güç verirsem hoparlörümü rahat bir şekilde kablosuz kullanabilir miyim?

Direnc.net yılların bilindik elektronikçi sitesi. Ben de aynı yerden alışveriş yapıyorum sorun yaşamadım.

Ürünle ilgili teknik sorularınızı doğrudan satıcıya sormanız daha iyi olur. Yardımcı oluyorlar.

Direnc.net yılların bilindik elektronikçi sitesi. Ben de aynı yerden alışveriş yapıyorum sorun yaşamadım.

Ürünle ilgili teknik sorularınızı doğrudan satıcıya sormanız daha iyi olur. Yardımcı oluyorlar.
Peki ne kadar sürede kargolanıyor? Hangi kargo firması ile çalışıyorlar? Bulunduğum yer köy olduğu için her kargo gelmiyor.

@ulpian Bluetooth Ses Alıcı Modülü BT5.0 Pro Uygun Fiyatıyla Satın Al - Direnc.net® bu ürünün hoparlörü çalıştıracağına emin misin? Başka bir sitede böyle demişler. Screenshot_2022-07-30-17-29-24-199_com.android.chrome.jpg

Son düzenleme:
Bu tür soruları satıcıya sormanızı tavsiye etmiştim ama siz ısrar ediyorsunuz. :))

Konu başlığında jack girişli hoparlör yazıyor. Eğer ben yanlış görmüyorsam. Dediğiniz gibi kullanacağınız hoparlör üzerinde bir 3.5 mm jack girişi varsa zaten onun içinde kendi amfi devresi vardır.
Yok başlık hatalı oldu diyorsanız, tek başına çıkma bir tane hoparlör bulup onu bluetooth ses sistemine çevirmeye çalışıyorsanız o zaman amfili bir devre gerekir.

Sizin elektronik bilginiz pek yok sanırım. Siz en iyi kullanacağınız hoparlörün birkaç fotoğrafını ekleyin... Ona göre yorum yapalım.

Yok estağfurullah. Siz zaten hazır bir ses sistemine Bluetooth ekleyeceğiniz için öyle amfi devresine falan ihtiyacınız yok. Hazır ses sistemi için ayrı amfiye gerek yok yani. Amfi zaten S220 ses sisteminin içinde kendinden vardır.
Dediğim gibi amfi devresi sadece resimdeki gibi çıplak 1 tane hoparlör kullanacaksanız gerekli olur.

pawer-10cm-80watt-oto-hoparlor-1adet.jpg

Yeni konular

Geri
Yukarı