James Donkey 112RS vs MSI Clutch vs A4Tech X89 fare

1K ya öneriler sabit ve yapılmış zaten. Ben bütçenin altında giriş seviye 2 arkadaş söyledim.
Abi 1 k ya hangileri önerilmiş ben görmedim siteden pek anlamıyorumda bu dediklerinde oynatırsa bi sıkıntıları yoksa alabilirim bu iki maustan hangisini önerirsiniz

Valla dostum ne yalan söyliyim. Çok önerebileceğim bir marka yok. O kadar deneyimim yok çünkü. Sadece fikir sahibi olduğum konularda fikrimi yazmak istedim.

Ama şöyle bir yol izlesen daha iyi. Önce bütçeni belirle, sonra o bütçeye uygun beğendiğin mouseları çıkart. Kullanıcı yorumlarını okuya okuya içlerinden eleme yap. En sona kalanı al. Ben her ürün alırken böyle yapıyorum. Allaha şükür hiçbir aldığım üründe bir sorunla karşılaşmadım :)
Kanka 700 lira civarı onere bilicegin birşey varmı peki benim donanım konusunda bilgim yok FPS oyunlari için istiyorum ve link olarak değilde isim olarak yazarsan memnun olurum zahmet olmaz ise

Valla dostum ne yalan söyliyim. Çok önerebileceğim bir marka yok. O kadar deneyimim yok çünkü. Sadece fikir sahibi olduğum konularda fikrimi yazmak istedim.

Ama şöyle bir yol izlesen daha iyi. Önce bütçeni belirle, sonra o bütçeye uygun beğendiğin mouseları çıkart. Kullanıcı yorumlarını okuya okuya içlerinden eleme yap. En sona kalanı al. Ben her ürün alırken böyle yapıyorum. Allaha şükür hiçbir aldığım üründe bir sorunla karşılaşmadım :)
Teşekkürler

Yeni konular

Geri
Yukarı