James Donkey 325 vs Steelseries Rival 100

AyberkYesiloglu

Hectopat
Daha fazla  
G300 farem yaklaşık 3.5 yıllık ömrünü tamamlıyor. 100-150 arasında oyuncu faresi olarak bu ikisi arasında kaldım. Sizce hangisi ve neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yani SteelSeries ve Logitech gibi alternatifler varken James Donkey düşünmeyin bile. Everest ve Frisby gibi çöp markaların bir tık üstüdür bu James Donkey.

Yani SteelSeries ve Logitech gibi alternatifler varken James Donkey düşünmeyin bile. Everest ve Frisby gibi çöp markaların bir tık üstüdür bu James Donkey.
Allah Allah, aslında çok güzel ve premium gibi duruyo. Neye göre o kadar aşağıladın James Donkey'i?

Ve öyleyse Rival 100 mü, G102 mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Henüz kendini kanıtlamamış olması ve sadece Türkiye'de incehesap.com'da satılması.
Rival 100 ve G102 arasında seçim yapmak zor. Benim tutuş şeklime G102 uyuyor, size farklı uyabilir.
Deneyip almanız daha sağlıklı olur.

Henüz kendini kanıtlamamış olması ve sadece Türkiye'de incehesap.com'da satılması.
Rival 100 ve G102 arasında seçim yapmak zor. Benim tutuş şeklime G102 uyuyor, size farklı uyabilir.
Deneyip almanız daha sağlıklı olur.
Sizde mi Claw Grip şeklinde tutuyorsunuz? :D

Peki, JD'yi elesek, G102 mi Rival 100 mü?

@AyberkYesiloglu Aynen Claw, Fingertip arası bir şey benimki :)
Claw grip kullanıyorsanız, G102 öneririm. Rival 100 biraz daha Palm grip.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı