James Donkey 610S vs Gamepower Warlock

Razer60

Kilopat
Makaleler
3
Yer
Tokat
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Arkadaşlar bu ikisi içinden hangisini tercih etmeliyim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mümkünse ikisini de değil. Bütçeniz nedir?
Konuyu açan ben değilim ancak 300-350 lira arası bütçem var. Bu iki seçenek arasında kalıp, (yanlışlıkla) blue switch james donkey aldım ancak sonrasında kesinlikle red switch bir ürün aradığımı fark ettim. Neden ikisini de önermiyorsunuz ve sizin 300-350 tl fiyat aralığındaki öneriniz ne olur? Kişisel araştırmalarım sonucu yine gamepower markasının SABER modelini uygun gördüm ancak farklı bir öneriniz varsa kesinlikle açığım.

Konuyu açan ben değilim ancak 300-350 lira arası bütçem var. Bu iki seçenek arasında kalıp, (yanlışlıkla) blue switch james donkey aldım ancak sonrasında kesinlikle red switch bir ürün aradığımı fark ettim. Neden ikisini de önermiyorsunuz ve sizin 300-350 tl fiyat aralığındaki öneriniz ne olur? Kişisel araştırmalarım sonucu yine gamepower markasının SABER modelini uygun gördüm ancak farklı bir öneriniz varsa kesinlikle açığım.
Yeni konu açarsanız daha iyi olur. Fakat asıl konu sahibi konuya gelmediğine göre size cevap vermekte sakınca görmüyorum.

Ben genel olarak bu markaları önermiyorum. Bu tarz konuları okudukça öğreneceksiniz. Gamepower, James Donkey, Everest vb. aslında birer marka değil. Çin'den ucuza getirilen ürünlerin üstüne marka basılıp kar marjı eklenerek satılmasından oluşuyorlar.

Klavye olarak da GXT 890 Cada önerebilirim.

İsterse Mars'tan getirsin Saber RGB'yi 3 aydır kullanıyorum bir sıkıntısını görmedim. Gayet de kullanışlı ürün. @Bora Dere hiç Gamepower kullandınız mı?
Yumurtanın yumurta olduğunu bilmek için yumurtlamaya gerek var mı?

Ayrıca isterse Mars'tan getirsin demişsiniz ama Mars'tan getirmesi Çin'den getirmesinden daha iyi bir durum olurdu. Pek de mantıklı bir cümle kurmamışsınız sanki.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı