James Donkey 612 mi? Cooler Master MasterKeys Lite mı?

berkyoztrk

Kilopat
Daha fazla  
Herkese merhaba. James Donkey 612 mekanik olduğu ve tasarımları benzediği için Cooler Master MasterKeys Lite ile arasında kaldım. Hangisini önerirsiniz uzun ömür olarak. Yanıtlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Teşekkürler fakat benim kafamı tek karıştıran mekanik olmasıydı. Sizce normal bir ev oyuncusu mekanik klavyeye ihtiyaç duyar mı?
Mekanik bence keyif meselesi ancak JD veya Motospeed gibi ürünlerdeki deneyim ne kadar keyif verir tartışılır. Mekanik almak için kaliteden ödün verirsen kısa sürede pişman da olabilirsin, Masterkey Lite forumda birçok kişinin de kullanıp memnun kaldığı bir ürün. Giriş seviyesi için en iyi tercih Masterkeys Lite bence.
James Donkey ürünlerini önermem. Everest'in bir tık iyileştirilmiş versiyonu gibi. Cooler Master Masterkeys Lite L kullanıyorum. Gayet memnunum alınabilir.

@Akif'nin incelemesine göz atmalısın:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Cooler Master Masterkeys Lite öneririm, daha kaliteli üründür hiç değilse yarın öbür gün bir sorunla karşılaşırsan forumumuzdan bile bir muhattap bulabilirsin. James Donkey oyuncu ekipmanı üreten marka diye diye reklamını yapan Youtuberlara fazla takılma onlar överler ama kendileri kullanmazlar.

Cooler Master Masterkeys Lite öneririm, daha kaliteli üründür hiç değilse yarın öbür gün bir sorunla karşılaşırsan forumumuzdan bile bir muhattap bulabilirsin. James Donkey oyuncu ekipmanı üreten marka diye diye reklamını yapan Youtuberlara fazla takılma onlar överler ama kendileri kullanmazlar.

Teşekkürler fakat benim kafamı tek karıştıran mekanik olmasıydı. Sizce normal bir ev oyuncusu mekanik klavyeye ihtiyaç duyar mı?

Mekanik bence keyif meselesi ancak JD veya Motospeed gibi ürünlerdeki deneyim ne kadar keyif verir tartışılır. Mekanik almak için kaliteden ödün verirsen kısa sürede pişman da olabilirsin, Masterkey Lite forumda birçok kişinin de kullanıp memnun kaldığı bir ürün. Giriş seviyesi için en iyi tercih Masterkeys Lite bence.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı