James Donkey 710-711 vs Gamenote D2016H

emre6199

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Sekuriti
Merhaba arkadaşlar. Şu an indirim ile James Donkey 710 ve 711 175TL'den satılıyor. Gamenote D2016H 189TL. Uzun süre kullanım için hangisini önerirsiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Şu an indirim ile James Donkey 710 ve 711 175TL'den satılıyor. Gamenote D2016H 189TL. Uzun süre kullanım için hangisini önerirsiniz?

Kulaklıkları bilmem fakat 2 markada gayet iyi James Donkey'in SSD'si var elimde sorunu yok ama, Gamenote'nin ekipmanlarını kullanıyorum klavye ve mousesini ekipman olarak gayet kaliteli malzeme kullanıyorlar ben Gamenote tercih ederdim (2markada iyi)

710'u asla almayın. Arkadaşım aldı. Bir süre sonra mikrofonu bozuldu. Eski kulaklığın mikrofonunu mikrofon jack'ına taktı eski kulaklığın mikrofonunu kullanıyor.710'u da sadece ses gelsin diye takıyor.

711 önerir misiniz peki veya D2016h.
James Donkey önermem çünkü başka bir arkadaşımda da bir klavyesinde bazen 3 tuşu bazen w tuşu bazen a tuşu basmıyor. O yüzden james donkeyden çekiniyorum asla kendime almam. Ama o 710'u bozulan arkadaşım uzun süre sonra kulaklık değiştirmeye karar verdi şu ikisini önerdim:

Yeni konular

Geri
Yukarı