James Donkey 710 Aldığıma Aşırı Üzüldüm

Bende james donkey 007 vardı. Arkadaşa bedava verdim evde yer kaplamasın diye. James donkey 619’da vardı. Onunda L tuşu zor basıyordu kırdım attım.

Zaten maddi olarak durumum kısıtlıydı zar zor biriktirdiğim para ile satın aldım pişman oldum. Ses kalitesi abarttıkları kadar değil normal bildiğimiz ses. Kulaklık aşırı derecede kafama ve kulağıma baskı yapıyor canım acıyor uzun süreli asla kullanamıyorum. Kış ayında az rastlasam bile yaz ayında öyle bir terletiyor kulaklık anlatamam kısa süre kullanmama rağmen ter akıyor böyle her yerimden.

Burada aslında biraz bilgi vermek istedim bazı kişilere. Eğer maddi durumunuz kısıtlıysa hiç almamak daha iyi cidden. Şuan bu kulaklık yerine telefon kulaklığı kullanıyorum öyle boş boş duruyor. Eskiden kullandığım Snopy Rampage SN-R10 adlı kulaklık bu kulaklıktan 30 kat daha iyidir.
ben alalı bir sene oldu ve memnunum bir sıkıntı bile yaşamadım. Her gün en az 10 saat bilgisayar başındayım ne terletme ne de bir sıkma gibi bir şey söz konusu kafa yapına uymamış olabilir. Ama genede durumuna üzüldüm kardeşim. Parası olanlara hyperx cloud tavsiye ediyorum.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı