James Donkey 710 pişmanlıktır

Kaliteli modelleri almak lazım haklısınız ama arkadaşımın da JD 711'i bozulmuştu bir tarafından ses gelmiyordu, incehesap'a gönderdi ve ücretsiz tamir ettiler. Açmak yerine garantiye yollasaydınız keşke.
Benim için kötü bir deneyim lakin alacaklara duyrulur iade edin veya tamire yollayın bana değilde bu konuya rastlayan yeni kulaklık alacaklara iyi bir konu.

Ben bu kulaklığı 3 sene falan kullandım, kedim padleri parçalamasaydı daha fa kullanırdım. Kablo kopma sorunu bende de oldu, garantiye gönderdim ve hemen yapıp verdiler. Onun dışında bence fiyatına göre mükemmel kulaklıktı. Eğer padler Türkiye'de satılsaydı devam ederdim. Geçmiş olsun ne diyeyim.

Ben bu kulaklığı 3 sene falan kullandım, kedim padleri parçalamasaydı daha fa kullanırdım. Kablo kopma sorunu bende de oldu, garantiye gönderdim ve hemen yapıp verdiler. Onun dışında bence fiyatına göre mükemmel kulaklıktı. Eğer padler Türkiye'de satılsaydı devam ederdim. Geçmiş olsun ne diyeyim.
Arkadaşla aynı deneyimleri paylaşıyorum. Bende sadece pedler deforme oldu. Gayet de memnunum ne bu marka takıntılı bebek tripleriniz anlamış değilim :D

Zamanında 50TL'ye düşmüştü İnce Hesap İndirimlerinde. O zaman almıştım çok aktif kullanmadım ancak kullandığım zaman da sorun yaşamadım işimi fazlasıyla görüyor. Bir kulaklığa özellikle çok kullanmadığım bir ürün için 1000-2000-3000 Liralar vermek çok saçma benim için. Kulaklıklardan anlayanlar kalitesiz diyebilir bir şey diyemem bilgim yok ancak son kullanıcı olarak işimi görüp görmediğine bakıyorum ben.

Yeni konular

Geri
Yukarı