James Donkey 710 almak hata mı?

Galax sonar alacaktım kimse önermedi kötü dediler bende vazgeçtim en son James Donkey 711 alacaktım çok büyük dediler ondanda vazgeçtim 710 döndüm fazla beklentim yok zaten nefes alsın yeter. 😁
Galax alınır.

Galax sonar alacaktım kimse önermedi kötü dediler bende vaz geçti en son James Donkey 711 alacaktım çok büyük dediler ondanda vazgeçtim 710 döndüm fazla beklentim yok zaten nefes alsın yeter 😁
Hocam kim kötü dedi? Büyük ihtimal hiç duymadığı için kötü demiştir.

Kendim 8 aydır kullandım aşırı memnunum kesinlikle işimi gördü ve fiyatını hak eden bir kulaklık hala sıfır kondisyonda pedlerde aşınma falanda yok (ve günde 4-5 saat oyun oynayıp yazın özellikle bayağı terledim kötü eder diye düşündüm ama hiçbir sorunu yok) şu an sinerji.com'dan indirimden aldığım Razer Kraken X USB kullanıyorum mikrofon olarak JD710 daha iyi, Kraken X USB'de başım ağrıyor çok rahat olmamasına karşın JD 710 aşırı rahattı onun dışında sanal 7.1'i JD 710'da daha iyi oyunda ses kasarken JD 710 da daha fazla ve net sesler veriyor onun dışında JD 710'da müzik dinlenmez Kraken X USB'nin bana sağladığı tek avantaj müzik. Onun dışında Kraken X USB'ye verdiğim paraya üzülüyorum JD 710 efsanedir alt segmentin en iyisidir. Bu segmentte kulaklıkların hepsi aynı fabrikadan çıkıyor ve marka damgası basıyorlar o yüzden JD710'da alsan Gamepower'da alsan özünde aynı kulaklık.

Yeni konular

Geri
Yukarı