James Donkey 710 sol ve sağ eşit bass gücü sağlamıyor

Arkadaşlar 3 ay önce aldığım James Donkey 710 isimli mavi görünümlü 7.1 Surround özellikli kulaklığım, aldığım günden beri kulaklığın sol tarafa göre sağ taraf daha az ses çıkartıyor.
Tamam hani belki programı bozuktur diye yükledim sildim yok, kulağımda sıkıntımı var dedim yok çünkü kulaklığı ters takıyorum evet ters takmama rağmen aynı problem ve kulağımda sorun yokmuş.
Birkaç akıllılık edip program yardımıyla (resimdeki) sağ tarafa sesi daha fazla verdim. Yani evet o an bir oyundan geliyorsa ses veya o anki dinlediğim şarkının sesi eşitleniyor ama farklı bir sese geçtiğimde şarkının sesi kayıyor işte sağ tarafa sesi verdiysem eğer başka şarkıya geçtiğimde ses daha fazla sağdan basslı geliyor busefer sol daha az veriyor.
Yani çok kötü durumdayım alışırım falan dedim her kulaklığı çıkardığımda sol kulağım çınlıyor kafayı yemek üzereyim.

1586466617399.png

Bu programı kullanıyorum. Bir satıcı site paylaşmış bu kulaklığı satarken altınada programı budur indirin diye bu programı koymuş. Programın James Donkey'e ait olduğunu sanmıyorum ama programı kapatıp düz bir şekilde kullandığımda da zaten bu sol tarafın daha baskılı sesi aktarması değişmiyor.
Sonradan eklediğim not:
Ve bu kulaklığın plug and play özellikli bir kulaklık olduğunu öğrendim bir program gerekmiyormuş sanırsam tak kullan. Böyle olunca da düz ses çok kötü bana 7.1 Surround desteği gibi birçok özellik sunun program önerilerine de açığım. 🤪

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı