James Donkey 710 veya 711 alınır mı?

Alınır mı?

• Evet, alınır.

Oy: 181 69,3%
  • Hayır, alınmaz.

Oy: 80 30,7%

• Oy verenlerin toplamı
    261

tartal

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Sorum başlıktaki gibi dostlar. Bütçem bu seviyelerde. Kullananlar memnun olduklarını yazmışlar sorun yaşayanlara az rastladım. 7.1 oluşu gerçekten akıl çeliyor. Mikrofonu da kaliteli. Aklıma takılan iki şey 710 ile 711'in arasındaki fark nedir ve alınır mı? Ömürleri kısa mıdır? Fiyat / Performans ürünü müdür? Youtube'da ki çoğu incelemeye güvenemiyorum çünkü reklam alıp almadıklarını bilemem. Birinci kullanıcı kişi yorumuna ihtiyacım var.

383859

Tabikide çok daha iyi ürünler var fakat ülkemiz şartlarında ne yazık ki 200 TL bandında adam akıllı kulaklık yok olanlarda James Donkey, Rampage gibi markalar. Şahsen ben olsam alırdım 200 TL bandında bu özellikleri sunan alternatif yok çünkü. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Kardeşim Gamepower Medusa kullanıyor 1 senedir. Çok memnun ve hiç bir sıkıntı yaşamadık. James Donkey'de ona yakın hatta ondan daha iyi performans sunabilir.

Düzenleme: Bütçe sıkıntısı yoksa daha iyi markalara yönelin. Maksimum bütçe budur diyorsanız daha iyisi yok. Hayır diyen arkadaşların tavsiyesinide dinleyelim alternatif sunsunlar. Hayır alınmaz demekle bitmiyor.

Tabikide çok daha iyi ürünler var fakat ülkemiz şartlarında ne yazık ki 200 TL bandında adam akıllı kulaklık yok olanlarda James Donkey, Rampage gibi markalar. Şahsen ben olsam alırdım 200 TL bandında bu özellikleri sunan alternatif yok çünkü. Bir sıkıntı olacağını düşünmüyorum. Kardeşim Gamepower Medusa kullanıyor 1 senedir. Çok memnun ve hiç bir sıkıntı yaşamadık. James Donkey'de ona yakın hatta ondan daha iyi performans sunabilir.
Evet sanırım yakın ürünler. Eğer 1 senedir kullanıp halen bir sorun yaşamadıysa bundan sonra kullanıcıya bağlı bir sorun yaşar yani kronik bir sıkıntısı olmadığı anlamına gelir kulaklığın.

Evet sanırım yakın ürünler. Eğer 1 senedir kullanıp halen bir sorun yaşamadıysa bundan sonra kullanıcıya bağlı bir sorun yaşar yani kronik bir sıkıntısı olmadığı anlamına gelir kulaklığın.
Bundan önceki kulaklığı Asus Echolon Forest'tı. Kulaklığın tek tarafı bozuldu. Gameekstra aracılığı ile garantiye gönderdik fakat ürün artık üretilmediği için ürün fiyatında hediye çeki verildi. Daha sonra Medusa aldık. 1 senedir tık yok ve Echolon Forest'tan kat kat daha iyi bir sesi var. Gerisini siz düşünün.

Kardeşim ben alırken de James Donkey alınmaz, alınmamalı dendi. Ancak 150-200 tl standına başka kulaklık zaten yok. Ben aldım yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum ne yalan söyliyim verdiği sesten çok çok memnunum mikrofon kalitesi de gayet iyi. Onun öncesinde de 350 tl ye felan almıştım kulaklık o da bozulmuştu bir haftada. Yani bu işler biraz da şans. Ben almandan yanayım yine de sen bilirsin. :)

Kardeşim ben alırken de James Donkey alınmaz, alınmamalı dendi. Ancak 150-200 tl standına başka kulaklık zaten yok. Ben aldım yaklaşık 4-5 aydır kullanıyorum ne yalan söyliyim verdiği sesten çok çok memnunum mikrofon kalitesi de gayet iyi. Onun öncesinde de 350 tl ye felan almıştım kulaklık o da bozulmuştu bir haftada. Yani bu işler biraz da şans. Ben almandan yanayım yine de sen bilirsin. :)
İşte o şans dediğimiz şey bende pek yok hocam :D

Dimi öyle bir güruh vardı bir ara forumda. İlginç tipler :D
Ayrıca şunuda belirtiyim; Arkadaşım ve kardeşim James Donkey 120 GB SSD kullanıyor. O ürünlerdede bir problem olmadı. Olmaması olmayacağı anlamına gelmez tabiki. Aynı şekilde siz en kaliteli kulaklığıda alsanız ileride problem çıkabilir. Garanti süreci var, onun dışında Tüketici Mahkemesi var. Bir problem olmaz. İçiniz rahat etmiyorsa 100 TL daha koyup bu ürünü alın.

https://www.gameekstra.com/urun/asus-cerberus-v2-stereo-mavi-oyuncu-kulakligi-1

Geri
Yukarı