James Donkey 710 vs Gamepower MEI

A_K

Centipat
Daha fazla  
Herkese iyi akşamlar Black Friday'de kulaklık almayı düşünüyorum James Donkey 710 ve Gamepower MEI arasında kaldım. Hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Marka olmanın, kalite olmanın hiç mi değeri yok gözünüzde. Hem de neredeyse aynı fiyatlarda. O kadar para kolay mı kazanılıyor, ismi yeni yeni çıkmış ve bir sürü sorunu duyulan çinli bir marka ile kıyaslıyorsunuz. Parayı kolay kazanıyorsanız diyecek bir şey yok. Bu kadar sorunu çıkan bir markayı alırken ben 100 defa düşünürüm ki fiyat olarak fark da yok... Anlamak güç!

Ha çinli markaları küçümsemek gibi algılanmasın. Çin'in de kaliteli bir sürü markası var ama bu kadar sorunu forumlarda tartışılan bir marka olmak benim için sorun yoksa kaliteli olsun canımı yesin...

Bu kulaklığın diğerlerinden farkı nedir acaba?Yani niye James Donkey 710 değil de Corsair HS50.
Eşekten hayır gelmez.

Corsair HS50 gibi bir kulaklık varken sırf ışıklı ve sanal 7.1 bile denmeyecek bir kulaklığa para vermeyin.

7.1 oyun için avantajı yok daha çok sesleri karıştırdığı için kapatılıyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı