James Donkey 711 cızırtı sorunu

mirac.buyukkol

Hectopat
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır James Donkey'in 711 adlı kulaklığını kullanıyorum. Bu zamana kadar gayet sıkıntısız çalıştı fakat son 2-3 haftadır kulaklıkta sesi artırıp azaltama yerinden sesi kısıp veya artırırken cızırtı oluyor. Bunun sebebi ne olabilir? Normalde sıkıntı yok sadece sesi artırırken ve azaltırken bu cızırtı oluyor.Buda beni ister istemez rahatsız ediyor cevaplarsanız sevinirim!!!1

Son düzenleme:
Arkadaşlar yaklaşık 1 yıldır James Donkey'in 711 adlı kulaklığını kullanıyorum. Bu zamana kadar gayet sıkıntısız çalıştı fakat son 2-3 haftadır kulaklıkta sesi artırıp azaltama yerinden sesi kısıp veya artırırken cızırtı oluyor. Bunun sebebi ne olabilir? Normalde sıkıntı yok sadece sesi artırırken ve azaltırken bu cızırtı oluyor.Buda beni ister istemez rahatsız ediyor cevaplarsanız sevinirim!!!1
Merhaba,

Hocam sorunun çözümünü bilmiyorum ancak James Donkey 710 kullanıyorum benim kulaklığımda da benzer bir hata oldu. Garantisi vs. devam ediyordu önce tamire verdim, sorun çözülmedi sonrasında yenisini yolladılar. Ancak 15-25 günümü aldı. Yani o süre kulaklıksız kalırım der iseniz garantiye vermenizi tavsiye ederim.

İyi forumlar.

Geri
Yukarı