James Donkey 711 için ses ayarları tavsiyesi

kanatsız kartal

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar James Donkey 711 serisi kulaklık kullanıyorum ve kafama ses ayarlarımı nasıl yapacağım sorusu takıldı. Müzik dinlemek benim için çok önemli ve elimdeki cihaz ile alabileceğim en iyi ses kalitesini almak istiyorum.

1.PNG

3.PNG

2.PNG

Anlık olarak ses kalitesine etki edebileceğini düşündüğüm tüm araçlar burada. Sizce bu düzeyleri nasıl ayarlamalıyım ya da ayarlamalı mıyım? Önerilerinizi bekliyorum, şimdiden teşekkürler :)

Herkes için güzel sesin aynı yola çıktığını düşünmüyorum. Farklı kombinasyonları teker teker deneyip kendinize göre güzel bir ayar bütünlüğü yaratabilirsiniz diye düşünüyorum.

Herkes için güzel sesin aynı yola çıktığını düşünmüyorum. Farklı kombinasyonları teker teker deneyip kendinize göre güzel bir ayar bütünlüğü yaratabilirsiniz diye düşünüyorum.
Söylediklerinize katılıyorum. Ses ayarlarına ilişkin bir fikrim olmadığı için müziği daha keyifli hale getirebilecek bir ayar var mı onu merak ettim. Teşekkürler
Varsayılan kalsın. Zaten öyle çöp bir kulaklıktan iyi ses kalitesi beklemeyin. Mümkünse iade edin ve daha kaliteli bir ürün önerelim.
kulaklığın süngerinin dış kaplamasının kolay yıpranması haricinde beğenerek kullanıyorum. Teşekkür ederim görüşün ve tavsiyelerin için tavsiyeni değerlendireceğim.

Nasıl kullanıyorsunuz bu kulaklığı anlamadım dün geldi. Bugün iade oluşturdum. Telefonumun kulaklığı bundan 3 kat daha iyi ses veriyor.

İyi diye yazanlara güvenerek aldım. Aşırı kötü, bakalım iade sorun olmaz umarım.

Nasıl kullanıyorsunuz bu kulaklığı anlamadım dün geldi. Bugün iade oluşturdum. Telefonumun kulaklığı bundan 3 kat daha iyi ses veriyor.

İyi diye yazanlara güvenerek aldım. Aşırı kötü, bakalım iade sorun olmaz umarım.

Ben 2 yıldır kullanıyorum hiçbir sıkıntı çıkartmadı fiyatının en iyisi diyebilirim

Yeni konular

Geri
Yukarı