James Donkey 711 Kabloda Deformasyon

tartal

Kilopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Selam arkadaşlar. Biliyorsunuz bir kaç gündür bu kulaklık ile ilgili konu açıp araştırma yapıyordum. Kulaklık bugün elime ulaştı. Lakin kablosunda aşağıdaki fotoğrafta gözüktüğü gibi bir deformasyon var. Sizce elektrik bandıyla bantlayıp devam etmelimiyim yoksa iadesiyle uğraşmalımıyım? İncehesap.com dan aldım daha evvel bu siteden bu ürünü yada başka ürünü alıp iade eden oldumu nasıl işliyor süreç ilgililer midir? Uğraşmaya değer bir sorun yaratırmı sizce o kısmı büktüm oynadım herhangi bir bağlantı kopması olmadı üründe şuan sorunsuz çalışıyor. Eğer olursa iade alıp paramı geri alırım diye düşünüyorum sıfırı ile değiştirmeyebilirim. Sizce nasıl bir yol işlemeliyim ve İncehesap.com dan alışveriş yapanlar iade yapanlar varsa süreç hakkında bilgi verebilir mi?
*Açık olan yerdeki bakır kablolarda herhangi bir kırılma kopma veya bir deformasyon gözükmüyor*
385314

Telefonum anca bu kadar net çekebiliyor maalesef :(

İade etmelisin ileride ne gibi sonuçlar doğuracağını kimse bilemez. Elektrik bandının çözüm olacağını düşünmüyorum.

dediğin doğru hocamda şikayetvar.com dan baktım incehesaba iade yapmak isteyenler uğraşıyormuş bayağı sanki.

Kargoyu alırken inceleyip tutanak tuttursan sorun olmazdı. Firma da haklı olarak siz mi yaptınız düşüncesinde olabilir. Ama bant işi çok sağlıklı değil, iade için uğraşmalısın.

İade etmelisin ileride ne gibi sonuçlar doğuracağını kimse bilemez. Elektrik bandının çözüm olacağını düşünmüyorum.
Doğru evet.
Kargoyu alırken inceleyip tutanak tuttursan sorun olmazdı. Firma da haklı olarak siz mi yaptınız düşüncesinde olabilir. Ama bant işi çok sağlıklı değil, iade için uğraşmalısın.
Kargo alırken çok fazla paketlenmiş haldeydi orda açıp incelememde imkansız gibi birşeydi. Pazartesi incehesap.com un müşteri temsilciliğini arayıp konuşup ona göre iade isteyeceğim.

Verdiğin parayı çöpe atmış olursun, direk iade başlat müşteri hizmetlerine ulaş fotoğraf gönder, cevap verilmez ise şikayet var aracılığı ile fotoğraflı şikayetini oluştur.

Verdiğin parayı çöpe atmış olursun, direk iade başlat müşteri hizmetlerine ulaş fotoğraf gönder, cevap verilmez ise şikayet var aracılığı ile fotoğraflı şikayetini oluştur.
Pazartesi arayacağım müşteri hizmetlerini şuan haftasonu olduğu için maalesef müşteri hizmetleri kapalı.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı