James Donkey 711 vs Rampage RM-K18

celilemrednsmnt

Hectopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Ryzen 5 5600, XFX RX 5700 XT Double Dissipation, GoodRam 2x8 16 GB 3600 MHz, B450M Dragon, Kioxia Exceria G2 1 TB, Snowman T6, WD 1 TB HDD, Frisby 9320G Mesh.
Meslek
Sistem Destek Uzmanı
Rampage: Rampage RM-K18 RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

James Donkey: James Donkey 711 Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe

Çok arada kaldım arkadaşlar, ikisinin de mikrofon kalitesi çok yakın birbirine. Önceliğim mikrofonun kaliteli olmasıydı ama kullanan arkadaşlar varsa tecrübelerini aktarabilir mi? 2 markayı da hiç kullanmadığım için bilemedim hangisini alacağımı?

Bence James Donkey alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bence James Donkey alın.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Keşke bu kadar kötü bir inceleme videosu atmasaydın.
Bu forumda "jamıs eşek" markası çok sevilmez(!) :)

Bir ürünü almaya karar verme konusunda önce fiyat belirlenir ve o fiyat aralığındaki kulaklıklar kendi arasında değerlendirilir. Benim maksimum 200 lira bütçem olduğu için bu markalara bakmak durumundayım. Herhangi biri bu veya başka bir markayı sevsin veya sevmesin, kaliteyi her zaman fiyatına oranla yorumlarsın, sevip sevmemekle değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı