James Donkey 712 çalışmıyor

80622

Kilopat
Makaleler
1
Kulaklık bugün geldi. USB'den taktım düzgün çalışıyordu ses kartı üzerinden biraz kurcalıyım dedim gitti kulaklık. Hiç ses yok desem yeridir. Ne yaptıysam düzeltemedim. Başka PC'de de denedim.

Eşek işte yapıyor böyle arada her gördüğüm yerde karalıyorum eşeğe para vermeyin üzüyor sonra. Driver ını silip yeniden kurun sonra denetim masası ses ayarlarından kontrol edin sesi kapalı mı diye, ses testi yapın son çare olarak USB girişini içinde şarj olan bir powerbank a takıp 5-10 saniye bekleyin sonra yeniden deneyin hala ses gelmiyorsa ses kartı arızalanmış olabilir.

Eşek işte yapıyor böyle arada her gördüğüm yerde karalıyorum eşeğe para vermeyin üzüyor sonra. Driver ını silip yeniden kurun sonra denetim masası ses ayarlarından kontrol edin sesi kapalı mı diye, ses testi yapın son çare olarak USB girişini içinde şarj olan bir powerbank a takıp 5-10 saniye bekleyin sonra yeniden deneyin hala ses gelmiyorsa ses kartı arızalanmış olabilir.
Denedim olmadı. Sağ taraftan çok az bi ses geliyor o kadar. Powerbank de yaramadı. Ses kartını da dikkatli bir şekilde açıp lehimleri kontrol ettim sıkıntı gözükmüyor.
Yardımcı olabilecek olan var mı ? Garanti ile uğraşmak can sıkacak yoksa :/

Son düzenleme:
Denedim olmadı. Sağ taraftan çok az bi ses geliyor o kadar. Powerbank de yaramadı. Ses kartını da dikkatli bir şekilde açıp lehimleri kontrol ettim sıkıntı gözükmüyor.
Yardımcı olabilecek olan var mı ? Garanti ile uğraşmak can sıkacak yoksa :/
Dışarıdan anlayamazsınız kaçak akım felan varsa garantisi devam ediyorsa garantiye verin direk değişime gider diye düşünüyorum. Bu arada ses kartının içini açmışsınız bu sıkıntı olabilir garanti açısından.

Geri
Yukarı