James Donkey 712 ses sorunu

omeratcc

Decapat
James Donkey 712 var ses ayarlarında kayıttan yürüt ve kayıt seçenekleri bulunuyor. İkisini de DVD kalitesine mi getirmemiz gerekiyor yoksa sadece mikrofon yani kayıt seçeneğini mi DVD kalitesine getirmem gerekiyor?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kayıttan yürütü 24 bit 48000 Hz Stüdyo Kalitesine getir diğerini de DVD kalitesine.

Bu arada konu ile alakalı değil ama aynı kulaklığı aldım ve dip ses sorunu nedeniyle ertesi gün iade ettim sizde de aynı sorun var mı? Yani hiçbir şey açık değilken kulaklıktan ince hışırtıya benzer cızırtılı bir ses geliyor mu? Veya duyabildiğiniz farklı bir ses? Hiçbir şey açık değilken.

Kayıttan yürütü 24 bit 48000 Hz Stüdyo Kalitesine getir diğerini de DVD kalitesine.

Bu arada konu ile alakalı değil ama aynı kulaklığı aldım ve dip ses sorunu nedeniyle ertesi gün iade ettim sizde de aynı sorun var mı? Yani hiçbir şey açık değilken kulaklıktan ince hışırtıya benzer cızırtılı bir ses geliyor mu? Veya duyabildiğiniz farklı bir ses? Hiçbir şey açık değilken.
yok o bende olmuyor sadece 3d yi açtığında son ses olunca bi cızırtı var onun dışında james donkey 712 tüm kulaklıkları tokatlar bence performans ürünlerinde tabiki
bu arada kayıttan yürütte 24 bit yok 16 bit 48000 var ama oyun oynarken 48000 daha kötü gibi geliyor bana sanki 32000 hz daha iyi gibi ses kasmada ses kalitesinde falan

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı