James Donkey 712 ses gelmiyor

DraugRZ

Hectopat
Daha fazla  
İncehesap'tan aldığım James Donkey kulaklığım birden ses vermemeye başladı. Sorunu nasıl düzeltebilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Aynı problemi bende yaşıyorum JD711'im var. Video izlerken birden ses gitti anlamadım.
Kulaklığın ışıkları yanıyor ama PC kulaklığı görmüyor.

Windows algılıyor mu kulaklığı? Algılıyorsa eğer kulaklığın arkasında bulunan ses açma yeri olacak oradan sesi arttırmayı deneyin.

Aygıtlarda gözükmüyor. Sorunları gider sekmesinde de kulaklığı seçemediğim için bir aksiyon alamıyorum.

Kablo sorunu, yaşadım.
Garantiye gönderin kablo değişimi yapsınlar.

İnce hesaptan satın almıştım maildeki faturayı kabul ediyorlar mı?
İyi ki silmemişim faturayı :)

Aygıtlarda gözükmüyor. Sorunları gider sekmesinde de kulaklığı seçemediğim için bir aksiyon alamıyorum.

İnce hesaptan satın almıştım maildeki faturayı kabul ediyorlar mı?
İyi ki silmemişim faturayı :)

Ben kendi garantilerine göndermiştim.
Oksid bilişim olmasi lazım.

Kulaklığı garantiye yolladım geldi 1 hafta sonra gene bozuldu. Windows sesi algılıyor müzik açtığımda o yeşil işaret yukarı gidiyor ses geliyor ama kulaklıktan ses gelmiyor. Asla James Donkey almayın bu kulaklığa şu saatten sonra 1 lira vermem.

Benim direkt bilgisayar algılamıyor kulaklığı ama ışıklar yanıyor. Ses video izlerken bir anda gitti
Ayrıca Windows 11 güncellmesi gelmişti o anda sonrası ses yok güncellemeleri yaptım ses driverını yeniden yükledim ama fayda etmedi. Garantiye ansıl gönderebilirm.

Yeni konular

Geri
Yukarı