James Donkey 712 vs 720

Arkadaş üstte önermiş, bende aynı şekilde aynı ürünü öneriyorum. Gamepower Rampage gibi markalara pek yanaşmayın.

@srcn90 neyi beğenmediniz?

Gamenote'ta daha dünkü gamegaraj firmasının kendi çıkardığı bi marka, Gamepower Rampage'den daha iyi olduğunu söyleyemeyiz, daha kötü de denemez. Bunların hepsi markasını batıran firmalar.

Gamenote'ta daha dünkü GameGaraj firmasının kendi çıkardığı bir marka, Gamepower Rampage'den daha iyi olduğunu söyleyemeyiz, daha kötü de denemez. Bunların hepsi markasını batıran firmalar.

Gamepower Medusa ürününde mikrofonu bozuldu dedim beğenmedim attınız, sizce doğru bir şey mi? Fanboyluktan başka bir şey değil yaptığınız.

@GalaxySal450 hocamında belki bir önerisi vardır.

Gamenote'ta daha dünkü GameGaraj firmasının kendi çıkardığı bir marka, Gamepower Rampage'den daha iyi olduğunu söyleyemeyiz, daha kötü de denemez. Bunların hepsi markasını batıran firmalar.

Gamenote her alanda ürün satıyor ve ürünleri fiyatına göre gayet kaliteli ve iyi ürünler.

Gamepower da her alanda ürün satıyor ve ürünleri fiyatına göre gayet kaliteli ve iyi ürünler.

Kalite? Nerede bir Gamepower ürünü kullansam rahatsız oluyorum. Kulaklığı ya cızırdar ya kafamı ağırtır ya miktofonu kötüdür. Klavye kullanırım ya çift basar ya hiç basmaz, mouseunu kullanırım o da klavyeyle aynı. Kaç tane internet kafe gezdim sayamam ama internet kafelerde Gamepower ürünlerinden yaşadığım sorunları tek tek sayarım.

Yeni konular

Geri
Yukarı