James Donkey 712 vs Gamepower Medusa

Maestro58

Decapat
Oyun ve müzik için kullanmayı düşünüyorum fakat hangisini alayım arada kaldım. Genellikle oyunda kullanmayı düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
James Donkey'in ürünlerine genel olarak ısınamadım. Her ürün tipini ve modelleri ayrıca incelemek gerekli aslında ama benim elime gelen ürünlerinden o enerjiyi alamadım. Gamepower çok üstün bir marka değil ama fena değildi ses kalitesi olarak. Uzun süreli kullanımda ağırlık yapıyor ama, onu söyleyebilirim çok rahat. Bu ikisinin arasında tavsiyem Gamepower. Bütçe belirtirseniz de fikir belirtebiliriz.
James Donkey'in ürünlerine genel olarak ısınamadım. Her ürün tipini ve modelleri ayrıca incelemek gerekli aslında ama benim elime gelen ürünlerinden o enerjiyi alamadım. Gamepower çok üstün bir marka değil ama fena değildi ses kalitesi olarak. Uzun süreli kullanımda ağırlık yapıyor ama, onu söyleyebilirim çok rahat. Bu ikisinin arasında tavsiyem Gamepower. Bütçe belirtirseniz de fikir belirtebiliriz.

Çözüm
James donkey'i inceleme fırsatım olmadı ama yaklaşık 1 yıldır gamepower medusa kullanıyorum denildiği gibi uzun kullanımda biraz ağırlık yapıyor ama ses kalitesi fiyatına göre yeterli ve ses seviyesi gerçekten yüksek.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı