James Donkey 712 vs Gamepower Medusa

oğuzhan117

Hectopat
Sizce hangisini almalıyım? Hiç anlamıyorum. Yardımcı olursanız çok iyi olur. 400 TL civarı bütçem var. Ya da siz ne önerirsiniz benim için? Mikrofonu kaliteli olsa yeter.

gamepower.png

james donkey.png

Son düzenleyen: Moderatör:
İkisi de birbirinden rezalet ürünler.
Rampage, Gamepower, James Donkey bu üç marka cidden hiçbir şeyi düzgün yapamayan rezalet firmalar uzak durun.

Gamepower'ın mikrofonlarında kronik sorunlar olabiliyor. Sesler mikrofona yansıyabiliyor ve dip ses oluyor.
Rampage ROGUE 7.1 RGB Mikrofonlu Oyuncu Kulaklığı Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Buna bakabilirsiniz. Eğer bütçeyi yükseltebilirseniz aşağıdakine de bakabilirsiniz.
https://www.hepsiburada.com/rampage...i-mikrofonlu-oyuncu-kulakligi-pm-HB00000JGUI5

Rampage Gamepower'dan kat be kat daha rezili rüsva, iğrenç bir markadır. Gamepower sorunlu olmasa kaliteli, ama Rampage sorunlu olsa bir dert olmasa bir dert.

Rampage, Gamepower önerenler hâlâ sadece mikrofon için alacaksan al diyenlere diyorum 3 ay dayanacak bir ürünü neden hâlâ öneriyorsunuz anlamıyorum.

Bu ürünü alın hocam.

Rampage Gamepower'dan kat be kat daha rezili rüsva, iğrenç bir markadır. Gamepower sorunlu olmasa kaliteli, ama Rampage sorunlu olsa bir dert olmasa bir dert.

Kardeşim bela mısın her yerde karşıma çıkıp Rampage'i kötüleyip duruyorsun. Kötü değil iki kulaklığıda deneyim ettim birisini hala kullanıyorum diğerini arkadaşıma verdim ikimizde memnunuz bir sıkıntı yaratmadı dip ses yok mikrofon bulanık değil ses kalitesi iyi.

Kardeşim bela mısın her yerde karşıma çıkıp Rampage'i kötüleyip duruyorsun. Kötü değil iki kulaklığıda deneyim ettim birisini hala kullanıyorum diğerini arkadaşıma verdim ikimizde memnunuz bir sıkıntı yaratmadı dip ses yok mikrofon bulanık değil ses kalitesi iyi.
Hayatında kaliteli denilebilecek bir kulaklık kullandın mı? Yoksa fiyatına göre mi iyi diyorsun?

Geri
Yukarı