James Donkey Full HD monitör net değil

Akkuşlu

Centipat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Arkadaşlar monitörüm 144Hz 1920X1080 ve Full HD fakat yakından bakmamama rağmen pikselleri net bir şekilde görebiliyorum. Alırken James Donkey'in kaliteli bir marka olmadığını biliyordum ve biraz da Samsung paneli kullandığı için idarelik aldım. Ürünün linkini aşağıya bırakıyorum. Bu monitörü nasıl HD yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar monitörüm 144Hz 1920X1080 ve Full HD fakat yakından bakmamama rağmen pikselleri net bir şekilde görebiliyorum. Alırken James Donkey'in kaliteli bir marka olmadığını biliyordum ve biraz da Samsung paneli kullandığı için idarelik aldım. Ürünün linkini aşağıya bırakıyorum. Bu monitörü nasıl HD yapabilirim?

Laptoptan mı geçtin CJ? Ben de yakın zamanda 23.8 MSI monitör aldım 1080P 1 haftada alışıyorsun.

Intel Grafik Kontrol Merkezi ile ekran ayarlarını yaptın mı? Ben de geçenlerde yeni monitör aldım oradan ayarlamadan ekranı tam özellikleriyle kullanamıyorsun.

Tam olarak nasıl bir ayar yapmamız lazım acaba bizde yapsak.
Ben dizüstü bilgisayara bağladığım için bu basit ayarları yapmam gerekli. 75 hz ve renk ayarlarını etkinleştirmek gerekiyor. Basit bir şey ama farkediliyor değiştirince.

Dosya Ekleri

• resim_2020-11-19_141406.png
    resim_2020-11-19_141406.png
    175,6 KB · Görüntüleme: 193
Windows arama tuşuna intel yaz direkt çıkacak karşına ilk tıklayınca eski uygulamanızı güncelleyin diyebilir çok basit arayüz sağ tarafta ekran, video, sistem seçenekleri var oradan yapabilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı