James Donkey, Gamepower Mirana ve Gamepower Warlock Klavye Tercihi

Murat.tr

Decapat
James Donkey 610 : 250 TL
Gamepower Mirana: 250 TL
Gamepower Warlock: 200 TL
3'ü arasında kaldım, sizce hangisini almalıyım tavsiyeleriniz nelerdir?

Son düzenleyen: Moderatör:
JD 612 almıştım 1 yıl önce, su-sıvı bile döküldü hala ilk günkü gibi çalışıyor, klavye günde minimum 6 saat, 2 farklı kişi tarafından kullanılmakta, ben 240 liraya almıştım, oldukça memnunuz, özellikle ışık rengi gece kullanımı için çok iyi. geçtiğimiz ay CM MK750'ye geçtim, kıyaslanamaz tabii ki ama o fiyata mekanik olarak JD aşırı kötü değil, forumda baktım hep kötülemişler bu markayı, kullanan yorumu göremedim çok fazla.

JD 612 almıştım 1 yıl önce, su-sıvı bile döküldü hala ilk günkü gibi çalışıyor, klavye günde minimum 6 saat, 2 farklı kişi tarafından kullanılmakta, ben 240 liraya almıştım, oldukça memnunuz, özellikle ışık rengi gece kullanımı için çok iyi. geçtiğimiz ay CM MK750'ye geçtim, kıyaslanamaz tabii ki ama o fiyata mekanik olarak JD aşırı kötü değil, forumda baktım hep kötülemişler bu markayı, kullanan yorumu göremedim çok fazla.
Ayn biraz kotulemisler yorumunuz icin tesekkurler bu arada incehesap guvenilirmi

Olayı almayın ve alıncılara farklı bir bakış açısı ile bakmaları gerektiğini düşünüyorum.

Aslında ülkemizde olay şu Mekanik olsun diyor ama parası yetmiyor ve ucuz modellere bakıyor bunu alsam fena değil diyor.

Gerekirse mekanik kullanmam marka olsun diyen bir grup var.

Bütçe olup marka ve mekanik olsun diyen bir grup var.

Bu arkadaşın bütçesi belli ki bunlara bakmış bende benzer durumdaydım ve gamepower warlock aldım. Tabi benim aldığımda 140 TL idi ve o zaman için alınabilirdi. K70 RGB bakıyordum o üründe 450 500 TL arasıydı. Sonra alamayacağıma kanaat getirince gamepower aldım ve 1 sene oldu bana bir sorun çıkarmadı. Sorun yaşayan arkadaşların sayısı sanırım daha çok ağlayan sızlanan var. Param olsa alırmıyım sanmıyorum corsair steelseries CM varken biraz zor.

Olayı bu ülkede fanatikleştirmemek lazım parası yok ve denemek istiyorsa bırakın denesin 1 ay 45 gün biriktirip sigara içmeyip ekstra masraf yapmayıp alabilirim diyorsan tabiki bilindik markaları alman daha doğru olur.

Favori ürünüm bu olup K70 belki Steelseries de kayabilirim set amaçlı :)

Olayı almayın ve alıncılara farklı bir bakış açısı ile bakmaları gerektiğini düşünüyorum.

Aslında ülkemizde olay şu Mekanik olsun diyor ama parası yetmiyor ve ucuz modellere bakıyor bunu alsam fena değil diyor.

Gerekirse mekanik kullanmam marka olsun diyen bir grup var.

Bütçe olup marka ve mekanik olsun diyen bir grup var.

Bu arkadaşın bütçesi belli ki bunlara bakmış bende benzer durumdaydım ve gamepower warlock aldım. Tabi benim aldığımda 140 TL idi ve o zaman için alınabilirdi. K70 RGB bakıyordum o üründe 450 500 TL arasıydı. Sonra alamayacağıma kanaat getirince gamepower aldım ve 1 sene oldu bana bir sorun çıkarmadı. Sorun yaşayan arkadaşların sayısı sanırım daha çok ağlayan sızlanan var. Param olsa alırmıyım sanmıyorum corsair steelseries CM varken biraz zor.

Olayı bu ülkede fanatikleştirmemek lazım parası yok ve denemek istiyorsa bırakın denesin 1 ay 45 gün biriktirip sigara içmeyip ekstra masraf yapmayıp alabilirim diyorsan tabiki bilindik markaları alman daha doğru olur.

Favori ürünüm bu olup K70 belki Steelseries de kayabilirim set amaçlı :)

Çok güzel özetlemişsin, bir de kötüleyen arkadaşlar genelde ürünü kullanmamış kişiler, halkımızda her üründe gereksiz bir fanboyluk var.

Ek olarak 2 arkadaş olarak vardığımız bir kanı var, tabii ki dayanıklılığı ve malzeme kalitesi daha ön plandadır ama 250 liralık JD-GP vs. fasoncu klavyelerle bizim 700-1000 verdiğimiz klavyeler arasında hissiyat olarak fark hissetmedik, hatta acaba "ulan kerizleniyor muyuz" diye de düşündük, muhakkak malzeme kalitesi ve kullanım ömrü farkedecektir ama aradaki fiyat farkına da 3 tane fason klavye alırsın ve ömrü aynı fiyata gelir, o yüzden burada insanların hevesini kıranları anlamıyorum, ürünü bir deneyip de memnun kalmasalar anlaşılır, her şeyin garantisi var, bozulursa yolluyorsun yenisi geliyor, bu noktada iyi satıcılardan almak markadan daha önemli.

(Dip not: arkadaşla kullandığımız ekipmanlar : Bende CM MK750 red+ss rival 600 ; arkadaşta asus rog claymore + gladius 2), her çeşit markayı da (roccat, logitech, rampage, jd, a4, tezek-püsür, vs. vs.) kullandık, ona göre kullanım deneyimi ve hissiyatıyla yorum yapıyorum.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı