James Donkey JD240 SSD Çalışmıyor

Hazır sisteme dahil olarak aldığınız için muhtemelen site içerisinde göründüğü fiyatı iade etmeyeceklerdir. Faturanızı kontrol edip KDV dahil mi hariç mi kontrollerini yaptıktan sonra kabaca iade edilecek tutarı bulabilirsiniz. Sonuç itibari ile elinizde bir HDD var aldığınız tutara zamanla biraz daha ekleyerek ve indirimleri de takip ederek belki M2 SSD almak kısmet olur. İade talebinizi oluşturup daha sonrasında sabırla bekleyip indirim takip edin belirli ürünler için.

Bilin bakalım konuda kim yok? James Donkey alınabilir diyenler.

Değişim isteyin. Eşek ölmüş.

James Donkey alınabilir bütçesi olmayanlar. Herkeste sıkıntı çıkacak diye bir şey yok Recep hocam.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilin bakalım konuda kim yok? James Donkey alınabilir diyenler...

Hocam ihtimaller içinde Adata, Crucial hatta Samsung bile arıza verebilir. Bunun için sizden Samsung 860 Pro’ya yaptığınız testin benzerini JD’ye de yapmanızı istiyorum. Eğer ki aradaki fark çok fazlaysa öğrenmiş oluruz.

Bilin bakalım konuda kim yok? James Donkey alınabilir diyenler...

Salyalar akıtarak " 1 AYDIR (1 ay mı? 🤡 ) James Doney SSD kullanıyorum, sıkıntısız çalışıyor. Kötü diyenleri dinleme!" diyenler, dinleyip alan kişilerin teknik servis ya da iade işleriyle uğraşmayacaklar maalesef. Ama kendi eşekleri öldüğünde utanmadan konu açıp ağlayarak çözüm arayışında olanlar yine kendileri olacak.

Hocam ihtimaller içinde Adata, Crucial hatta Samsung bile arıza verebilir. Bunun için sizden Samsung 860 Pro’ya yaptığınız testin benzerini JD’ye de yapmanızı istiyorum. Eğer ki aradaki fark çok fazlaysa öğrenmiş oluruz.
Bu güzel bir fikir bence, Samsung testi devam ediyor zaten bir yanda. Bir yana da James Donkey koyulabilir bence. @Recep Baltaş

SSD'yi anakart üzerinde farklı bir SATA portuna takın. SATA portlarıni dışarıdan bakınca bile ayrı ayrı durduklarıni gözlemleyebilirsiniz. Suan takılı olan gurubun dışındaki bir yerde takin. Yani 4 port bir yerde dururken diğer 4 port ayrı şekilde duruyor gibi.

James Donkey alınabilir bütçesi olmayanlar. Herkeste sıkıntı çıkacak diye bir şey yok Recep hocam.
Çok yakın fiyata daha iyi alternatifler varken önermiyorum.

Hazır sisteme dahil olarak aldığınız için muhtemelen site içerisinde göründüğü fiyatı iade etmeyeceklerdir. Faturanızı kontrol edip KDV dahil mi hariç mi kontrollerini yaptıktan sonra kabaca iade edilecek tutarı bulabilirsiniz. Sonuç itibari ile elinizde bir HDD var aldığınız tutara zamanla biraz daha ekleyerek ve indirimleri de takip ederek belki M2 SSD almak kısmet olur. İade talebinizi oluşturup daha sonrasında sabırla bekleyip indirim takip edin belirli ürünler için.
Faturasından baktım KDV dahil 153 TL'ye mal olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı