James Donkey JD450 Mousepad Nasıldır?

Snopp

Hectopat
Merhaba arkadaşlar. Genellikle PUBG, CS:GO gibi oyunlar oynadığım için bu mousepadi aldım. Sizca nasıldır?

Ekran Alıntısı.PNG

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben denemek için JD900 almıştım sanırım bu da aynı yüzeye sahip. Sırf James Donkey diye önyargılı yaklaşmanın bir mantığı yok ben önyargıyla aldım beni şaşırttı, sonuçta teknolojik bir ürün değil mousepad.

Çok hızlı bir pad, durdurma gücü düşük kontrol zor. Malzeme kalitesi iyi, kenarları örgülü kalitesiz hissettirmiyor. Hatta QcK'den daha kaliteli ve sağlam hissettiriyor.

Hızlı olması sizin için problem değilse alınır.

Alınabilir, ayrıyetten arkadaşın attığı QcK ve Logitech'in cloth padi daha tutarlı bir dokuya sahiptir, yüksek performans verir fakat dayanıklılıkları kötüdür. Özellikle dikişlerinin 1 ay sonra açılma yaptığını görebilirsiniz, yüzeyi de özellikle benim gibi elleri terleyen biriyseniz max 6 ay içerisinde aşınıyor ve temizlemekle geçmiyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı