James Donkey JD512 M.2 SSD Alınır mı?

KindOfEmre

Kilopat
Daha fazla  
Meslek
Bilişim
Başlıkta da belirttiğim üzere James Donkey 512 GB M.2 SSD şu an 330 liraya satılıyor. Açıkcası fiyatı çok uygun almak istiyorum ama bir taraftan da forumda bu SSD ile ilgili sorun yaşayan kullanıcılar var. Sizde alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanılan yongalar belli değil, ne çıkarsa bahtına gibi bir durum var ortada. Kumar oynamak gibi bir şey JD SSD almak. Şansına güveniyorsan alabilirsin ancak o parayı vereceğine az daha koyup Samsung 860 EVO 500 GB almak daha mantıklı, ömürlük olur en azından.

Anlıyorum, peki Toshiba TR200 480 GB önerir misiniz? Samsung 860 EVO için bütçem yetersiz kalıyor.

@KindOfEmre Birçok kişide kısa sürede sağlık düşüşü olmuştu TR200'de. SATA istersen:

M.2 istersen:

Toshiba TR200 960 GB aldım. Ben kumar oynadım 6 ayı geçti hala sağlık durumu %100 ama kronik sorunlu olduğu bariz. Toshiba OCZ150 kullanıyorum 4 yıldır. Sağlık durumu %95 ona güvenerek almistim hayatta ilkkez şansım güldü 😂 demiyeceğim eve gidip bir daha bakacağım 😂.

@KindOfEmre Birçok kişide kısa sürede sağlık düşüşü olmuştu TR200'de. SATA istersen:

M.2 istersen:
Öneriniz için çok teşekkür ederim. Curicial SSD'den az önce sipariş verdim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı