James Donkey SSD sağlık durumu

Karakurt5877

Hectopat
Makaleler
2

James Donkey JD240 240 GB 2.5" 560-500 MB/s SSD kullanıyorum. Laptop da HDD vardı babamda bilgisayarcıya götürüp adamın övmesi suretiyle bu SSD'yi taktırmış yaklaşık 1.5 yıl olacak. SSD sağlık durumu nasıl?​

Not= Markanın kötü olduğunu biliyorum ama iade isteyip başka bir ürün takmalarını söylediğimizde kabul etmemişlerdi.

1609687437341.png

O SSD için bu değerler normal.

Sağlık durumu için şu program işinize yarayabilir:

Testi yaparken arkada program açık olmadığından emin misin? Sistem özelliklerin nedir? Yine SATA II kokusu alıyorum ama.

James Donkey JD240 240 GB 2.5" 560-500 MB/s SSD kullanıyorum. Laptop da HDD vardı babamda bilgisayarcıya götürüp adamın övmesi suretiyle bu SSD'yi taktırmış yaklaşık 1.5 yıl olacak. SSD sağlık durumu nasıl?​

Not= markanın kötü olduğunu biliyorum ama iade isteyip başka bir ürün takmalarını söylediğimizde kabul etmemişlerdi.

Eki Görüntüle 814690

Umarım SATA6 portuna takılıdır.

Hard disk sentinel üzerinden değerleri atar mısınız?
1609689315835.png

Testi yaparken arkada program açık olmadığından emin misin? Sistem özelliklerin nedir? Yine SATA II kokusu alıyorum ama.

Laptop biraz eski. İşlemci i3 M370, RAM 4 GB, ekran kartı yanık.
Umarım SATA6 portuna takılıdır.

Yine SATA II kokusu alıyorum ama.

Hangisine takılı bilmiyorum.
harddiskine garanti yolu gözükmüş.

Zaten markadan HDD olacağı belliydi.

Hızlara bir şey diyemeyeceğim. SATA II sonuçta. SSD'nin durumu kötü. Bad block oluşmaya başlamış. Yavaş yavaş ölüyor demektir bu. Verilerinizi yedekleyin, mümkünse yeni depolama birimi alın.

Yeni konular

Geri
Yukarı