James Donkey SSD'yi satarsam günaha girmiş olur muyum?

• Konuyu başlatan DTB
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 9
  • Görüntüleme 439

DTB

Kilopat
Makaleler
15
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Intel Pentium 4 512Mb ram
Benim tozlu çekmecemde James EŞEK SSD var, bundan 4 yıl önce aldım. Hala çalışıyor fakat aldığıma bin pişmanım. Bu SSD'yi satsam bunun bir vebali var mıdır dini açıdan?
O kadar pişmanım ki parmaklarımı tek tek kırmak istiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yalan dolan ile satmadığınız sürece sıkıntı olmaz. Alıcıya ürünü tanıtırsın nedir ne değildir diye. O almak isterse alır. Yapacak bir şey yok.

Konu troll gibi geldi ama neyse. SSD'yi olduğundan fazla gösterip satmaya çalışmazsanız günah sayılmaz diye düşünüyorum.

Benim tozlu çekmecemde James EŞEK SSD var, bundan 4 yıl önce aldım. Hala çalışıyor fakat aldığıma bin pişmanım. Bu SSD'yi satsam bunun bir vebali var mıdır dini açıdan?
O kadar pişmanım ki parmaklarımı tek tek kırmak istiyorum.
Sanırım troll konu her neyse yinede cevap vereyim.EŞEK SSD'yi satarsanız günaha girmezsiniz.

Konu troll gibi geldi ama neyse. SSD'yi olduğundan fazla gösterip satmaya çalışmazsanız günah sayılmaz diye düşünüyorum.

Sanırım troll konu her neyse yine de cevap vereyim.eşek SSD'yi satarsanız günaha girmezsiniz.

Hem trol hem değil. Cidden satmayı düşünüyorum ama adama kötü bir malı satsam bunun bir bedeli olur mu merak ediyorum. Satmayacağım galiba.

Hem trol hem değil. Cidden satmayı düşünüyorum ama adama kötü bir malı satsam bunun bir bedeli olur mu merak ediyorum. Satmayacağım galiba.
Eğer gidip bu SSD 980 Pro'dan iyi gibi şeyler demezsen, sonuçlarını vs yalan göstermezsen sorun olmaz. Alıcı kişi gitsin araştırsın, onun sorumluluğu. Bilmediği ürünü alan sonuçlarına katlanır.

Yeni konular

Geri
Yukarı