James Donkey ve Gamepower neden alınmamalı?

xeroyag

Hectopat
James Donkey 610 veya Gamepower Warlock almayı düşünüyordum ancak burada çok fazla bu firmalardan ürün almayın diyenleri gördüm. Neden almamalıyım? Ayrıca bunların fiyatında başka önerebileceğiniz mekanik klavye var mı? (Bütçem 250 lira civarı)

Gamepower markası için konuşmak gerekirse, kasa ve güç kaynağı kalitesiz. Fakat bu markanın Everest gibi, her ürününün dandik olduğunu biliyorum. Başlarda güzel gözükür kullandıkça ne kadar adi bir mal olduğunu anlarsın. Garanti 2 yıldır ama o iki yıl içinde belki de 10 defa garantiye yollarsın hiç yollamazsan o daha da sıkıntıdır çünkü garanti biter bitmez ürünün miadı da bitiyor 🙂

Everest, Trust, Powerboost bu tür markaları zamanında çok kullandım. Sorun çıkarmayacak olması, kaliteli ve kullanılabilir olduğunu göstermez. Kalitesiz olması, alınmaması için bir sebeptir.

Ben James Donkey klavye ve mouse kullanıyorum bazen usbden çekip tekrar takmam gerekiyor yazılımı desen garip stabil çalışmıyor Windows uyumluluğu sıkıntılı mouse bazen donuyor masaya vurunca düzeliyor. Rampage Gamepower gibi çin ürünlerinden uzak durun her ürününe aynı yazılımdan destek veren üreticileri tavsiye edebilirim Steelseries Corsair gibi.

Ben James Donkey klavye ve mouse kullanıyorum bazen usbden çekip tekrar takmam gerekiyor yazılımı desen garip stabil çalışmıyor Windows uyumluluğu sıkıntılı mouse bazen donuyor masaya vurunca düzeliyor. Rampage Gamepower gibi çin ürünlerinden uzak durun her ürününe aynı yazılımdan destek veren üreticileri tavsiye edebilirim Steelseries Corsair gibi.
James Donkey'in hangi modellerini kullanıyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı