Jandarma subay nasıl olunur?

Daha fazla  
Merhaba MSÜ ile jandarma olmak istiyordum da böyle bir şey mumkun mu? Yani internette jandarma yazmıyordu MSÜ taban puanlara bakarken. Yardimci olabilir misiniz tam olarak ne yapmam lazim? Şimdiden teşekkürler iyi sosyaller.

Web hosting satın aldım. Özellikler şu şekilde:
İşlemci: E5 2697 v2.
RAM: 4 GB.

Arkadaşlarımla pluginli bir şekilde 1.20.2 sürümünde oynayacaktık. Bu pluginlerin arasında geysermc de var. Biz 15-20 kişiye yeter herhalde diye düşünüyorduk ta ki sunucuyu alıp görene kadar. Bırakın 20 kişiyi, bırakın pluginleri. Sunucuda tek kişiyim, simülasyon uzaklığı 5, chunk 10 paper server ve chunklar yüklenmiyor. Ben tam olarak anlamıyorum bu işlerden ancak sunucuda işlemci ne için ve ne kadar önemli, RAM ne için ve ne kadar önemli, kaç oyuncuya kaç RAM vs. bilgili biri açıklayabilir mi?

Hocam benim tercihim sanırım Lenovo'dan yana olacak ama aynı fiyatlarda benzer özelliklerde HP Victus modelleri de var ve genelde konularda çok tavsiye edildiğini görüyorum. Ben HP'ye çok güvenemiyorum açıkçası ama fikrinizi almak isterim. Lenovo LOQ serisi hakkında neden pek fazla konu veya tavsiye yok acaba? Neden genelde Victus'lar tavsiye ediliyor?

Merhaba MSÜ ile jandarma olmak istiyordum da böyle bir şey mumkun mu? Yani internette jandarma yazmıyordu MSÜ taban puanlara bakarken. Yardimci olabilir misiniz tam olarak ne yapmam lazim? Şimdiden teşekkürler iyi sosyaller.

Jandarma komutanlığı ekipleri ne sormak lazım.

MSÜ ile jandarmaya giremezsin ancak jandarmanın pertem(personel temin) ve jamyo (jandarma astsubay meslek yüksekokulu) sitelerini takip edip dönem dönem yapılan alımlara bakabilirsin. MSÜ sınavına girersen kara, deniz, hava harp okullarına astsubay veya subay olabilirsin. Ya da askerliğe başvururken yedek subay olarak başvurarak temel seviye subay eğitimine tabii tutulduktan sonra asteğmen olarak görevine başlayıp terhisine 30-40 gün kala teğmen yaptıklarında teskere bırakıp sözleşmeye imza atabilirsin.

Sana ne benim hayatımdan be. Yardımcı olmaya mı geldin boş yapmaya mı?

MSÜ ile jandarmaya giremezsin ancak jandarmanın pertem(personel temin) ve jamyo (jandarma astsubay meslek yüksekokulu) sitelerini takip edip dönem dönem yapılan alımlara bakabilirsin. MSÜ sınavına girersen kara, deniz, hava harp okullarına astsubay veya subay olabilirsin. Ya da askerliğe başvururken yedek subay olarak başvurarak temel seviye subay eğitimine tabii tutulduktan sonra asteğmen olarak görevine başlayıp terhisine 30-40 gün kala teğmen yaptıklarında teskere bırakıp sözleşmeye imza atabilirsin.

Amacım astsubaylık değil direk subaylık. Teğmen olarak göreve başlamak istiyorum. Jamyo'nun subaylık versiyonu var mıdır? Varsa nedir konuya hakimsiniz sanırım yardımcı olmanızı isterim.

Sana ne benim hayatımdan be. Yardımcı olmaya mı geldin boş yapmaya mı?

Amacım astsubaylık değil direk subaylık. Teğmen olarak göreve başlamak istiyorum. Jamyo'nun subaylık versiyonu var mıdır? Varsa nedir konuya hakimsiniz sanırım yardımcı olmanızı isterim.
Jandarma pertem sitesi üzerinden alımları takip et.

Geri
Yukarı